🏡 fresku oxhaku kinostudio

🕵 Online 170 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje  

💥jepet Hyrje Me Qera, Super Komode Dhe Cilesore !💥

350 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
90.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(2.01 Km nga qendra)
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane 👉🏻jepet hyrje me qerahyrja ndodhet ne katin e dyte te nje vile. 🏡🔅e organizuar 2+1 ne:✅sallon shume i madh✅kuzhine✅2 dhoma gjumi✅tualet🔅e mobiluar ne menyre bashkekohore dhe tep...
18/09/2020 09:07

Apartament Me Qira 2+1 Ne Sauk Te Ri

25,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
1
3.25 Km
nga qendra
Tirane | Sauk Jepet apartament me qera 2+1 ne sauk te ri, prane karburant alpet.me siperfaqe 75 m2. kati 1organizohet:dhenbsp;• ambjent gatimi•2 dhoma gjumi• sallon ndenje•1 tualetofrohet:• i mobiluar• ...
19/09/2020 22:51

Apartament 1+1 Per Qira Ne Qender 30.000 All

30,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
51.00 m2
Kati
2
0.33 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet me qera apartmenti 1+1 me siperfaqe 51m2 ne rrugen reshit Çollaku tek bulevardi gjergj fishta  ne nje zone shum te mire te tiranes perball taiwan center .ndodhet ne katin e 2 te nje pallati eg...
19/09/2020 22:51

Apartament Me Qera 2+1+1 Rr.dibres

30,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
89.00 m2
Kati
3
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja ...
19/09/2020 22:10

Shtepi Private Me Qera

20,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
1
2.42 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Shtepi private e leshuar me qera. ndodhet prane venue club ose ngjitur me restoran qordja ose rrethrotullimi qe po behet siper martenitetit te ri kushton 20000 mije. mundesisht studente. ...
19/09/2020 22:04

Apartament 1+1 Me Qera , 21 Dhjetori.

300 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
74.00 m2
Kati
1
1.78 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartament me qera 1+1 , tek kompleksi magnet , ne katin e pare te banimit per vetem 300 euro ne muaj. apartamenti organizohet ne kuzhine, dhome ndenje e madhe, dhome gjumi , banjo dhe ballkon. esht...
19/09/2020 22:01

Super Ap 2+1 Te 21-shi ( Tatimet )

280 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
1
1.35 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartament 2+1 tek 21 dhjetori(afer tatimeve)e mobiluar me te gjitha kushtet e pershtatshme per student/e ,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 280 euro...
19/09/2020 21:58

Apartament 1+1 Per Qira Rruga E Kavajes

30,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
63.00 m2
Kati
2
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 63m2 ne rrugen e kavajes prane spitalit gjerman ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te p...
19/09/2020 21:37

⚜️apartament Komod 2+1 Me Qera Ne Nje Nga Zonat Me Te Pelqyera Ne

350 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
75.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(0.07 Km nga qendra)
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane ⚜️apartament 2+1 me qera 🔸apartamenti ofron nje siperfaqe prej 70 m2. 🔸nodhet ne katin e katert te nje vile. 🔸apartamenti eshte i organizuar ne: •sallon •kuzhine •...
19/09/2020 16:08

Jepet Shtepi Me Qera 2+1 E Mobiluar

27,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
2
2.17 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet shtepi me qera 2+1 e mobiluar per 4-5 persona. preferohen studente. cmimi i diskutueshem. ...
19/09/2020 21:33

Apartament Me Qera Per 260 Euro

260 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
35.00 m2
Kati
2
0.77 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Apartament 1+1 me qera tek rruga e durresit, prane mullirit te vjeter. ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues. apartamenti eshte i rikonstruktuar totalisht, me siperfaqe 35 m2, i organizuar me amb...
19/09/2020 21:24

1+1+ballkon - I Ri (rr. Fortuzi - Afer Qendres) Ne Pallat Te Ri Me Ash

280 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
77.00 m2
Kati
3
0.69 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartament 1+1+ballkon - i ri (rr. fortuzi) zone perfekte (afer qendres) ne pallat te ri me ashensor | mobilim i kompletuar (dysheke i ri) kuzhine e re me te gjitha pajisjet | strukture e rregullt | m...
19/09/2020 21:17

Apartament 1+1 Me Qera, Kodra E Diellit

260 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
66.00 m2
Kati
3
2.31 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e kodres se diellit, tek eleonor. apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. hyrja ka siperfaqe 66m2. eshte e organizuar nje salloni nd...
19/09/2020 20:57

Apartament Me Qera 1+1

25,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
59.00 m2
Kati
6
1.44 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartament me qera 1+1, ne katin e 6 te nje pallati 7 katesh pa ashensor. uje 24 ore, pallati sapo i bere termoizolimi.i mobiluar ...
19/09/2020 20:54

Jepet Me Qera Apartamenti 1+1 Ne Astir

25,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
1
2.87 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qera apartamenti 1+1 e mobiluar ne astir, perrballe viles l. apartamenti ka 1 dhome gjumi, 1 sallon, 1 tualet, 1 ballkon. apartamenti eshte e mobiluar dhe eshte 250 leke. per me shume informa...
19/09/2020 20:42

Garsoniere Me Qera Ne Zonen E Myslym Shyrit Prane Drejtorise Se Polici

250 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
40.00 m2
Kati
2
0.87 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Id 4209007myslym shyri, prane drejtorise se policise, jepen 8 garsoniere me qera te mobiluar me te gjitha, siperfaqe 40 m², kati 2 dhe 3 i banimit, kondicioner, tualet, orientim me diell, jane te gji...
19/09/2020 20:35

Jepet Me Qera 2+1 E Mobiluar Tek Shkolla E Kuqe

40,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
74.00 m2
Kati
2
1.09 Km
nga qendra
Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Jap shtepi me qera 2+1+a ne nje pallat ekzistues, ngjitur me shkollen e kuqe, mundesi parkimi ne oborrin e pallatit, kati i dyte, totalisht e mobiluar, parket, dritare plastike 3 xhama, instalime elek...
19/09/2020 20:34

Jepet Me Qera Apartament 1+1

25,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
55.00 m2
Kati
6
1.09 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar, prane 21 dhjetorit, mbrapa shkolles sabaudin gabrani, kati 6, pallati eshte 7 katesh, me ballkon dhe nje banjop ...
19/09/2020 20:21

Jap Me Qera 1+1 Rruga Durresit

26,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
53.00 m2
Kati
2
0.77 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Jap me qera rruga durresit 260 mije lek 0695125760...
19/09/2020 20:20

Apartament 1+1 Per Qira Ne Qender

30,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
3
0.23 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 60m2 ne rrugendhenbsp; cameria ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te ndare nga kuzhina,...
19/09/2020 20:20

Super Ap 1+1 Te 21-shi ( Kontakt )

300 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
2
1.64 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartament 1+1 tek 21shi(kompleksi kontakt)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 300 euro kati i 2te...
19/09/2020 20:16

Jepet Shtepi Me Qera

18,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
4
3.06 Km
nga qendra
Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Jepet shtepi me qera e mobiluar .shtepi private ne katin_4 ...
19/09/2020 20:13

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim