🏡 deshmoret e fekenit

🕵 Online 126 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje  

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Tek Rruga E Dibres(perball Kompleks Hal

300 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
113.00 m2
Siperfaqa
7
Kati
(1.03 Km nga qendra)
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qera apartament 2+1+2 tek rruga e dibres(perball kompleks halili))jepet me qera apartament 2+1+2 perball kompleks halili pallat i ri me ashensor.apartamenti ndodhet ne katin e 8 ka hapsira te...
24/09/2020 22:40

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Rruga E Kavajes ( Prane Bllokut Te Am

35,000 Leke

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
73.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(1.41 Km nga qendra)
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga e kavajes ( prane bllokut te ambasadave)apartamet 1+1 i mobiluar ne menyre mjaft komode ndodhet ne katin e 2 te nje pallati.dhoma e ndenjes dhe e gatimit totalis...
24/09/2020 11:28

1+1 I Madh Ne Super Vendodhje - Ali Dem ( Qetesi, Rrethohet Me Gjelber

270 Euro

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
55.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(1.76 Km nga qendra)
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik  apartament 1+1 i madh ne super vendodhje ( qetesi, rrethohet me gjelberim ne gjitha anet) me orientim lindje dhe me cdo pajisje elektrshtepiake a+++ ( harxhojne shume pak energji) me 2 kondicionere ...
23/09/2020 18:39

Jepet Me Qera Kati 2 I Nje Vile Rruga Don Bosko Tirane (id 4251120 )

500 Euro

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
150.00 m2
Kati
2
1.92 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Id 4251120rruga don bosko, jepet me qera kati 2 i nje vile, siperfaqe 150 m², i mobiluar me te gjitha, kondicioner, tualet, 3 dhoma gjumi, 3 tualete, 2 ballkone, orientim me diell, (preferohen  stud...
25/09/2020 09:28

Shtepi Private Me Qera

20,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
1
2.42 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Shtepi private e leshuar me qera. ndodhet prane venue club ose ngjitur me restoran qordja ose rrethrotullimi qe po behet siper martenitetit te ri kushton 20000 mije. mundesisht studente. ...
25/09/2020 09:24

Apartamente 1+1 Me Qera Ne Zonen E Bllokut Prane Fakultetit Juridik Ne

450 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
5
0.86 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Id 4211515ne zonen e bllokut, prane fakultetit juridik, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 90 m², kati 5 me ashensor, 2 dhoma me parket...
25/09/2020 09:15

Jepet Me Qera 2+1 Ne Astir

30,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
1
2.87 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qira apartament 2+1 ne zonen e astirit. apartamenti poziocionohet ne katin e pare te nje pallati te ri. organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje ...
25/09/2020 09:05

Apartament 1+1 Per Qira Ne Qender 30.000 All

30,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
51.00 m2
Kati
2
0.33 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet me qera apartmenti 1+1 me siperfaqe 51m2 ne rrugen reshit Çollaku tek bulevardi gjergj fishta  ne nje zone shum te mire te tiranes perball taiwan center .ndodhet ne katin e 2 te nje pallati eg...
25/09/2020 09:03

Apartament 1+1 Per Qira Ne Qender

30,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
3
0.23 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 60m2 ne rrugendhenbsp; cameria ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te ndare nga kuzhina,...
25/09/2020 09:02

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Prane Shkolles Ismail Qemali

25,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
2
0.65 Km
nga qendra
Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Jepet apartament me qera 1+1, tek rruga fadil rada tek atsh kafe. dhenbsp;me siperfaqe 60 m2. kati i (2) i nje objekti 2 katesh.organizohet: dhenbsp;dhenbsp;•salloni dhe dhoma gjumit jane se bashku....
25/09/2020 09:01

Super Apartament 2+1 Tek Ekonomiku - Pallat I Ri Me Ashensor Me Cip

400 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
110.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(2.10 Km nga qendra)
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Me qera super apartament 2+1 tek ekonomiku - pallat i ri me ashensor me cip  | mobilim i ri dhe me shume shije | kondicioner | parket cilesor | dhomat e gjumit te kompletuara | te gjitha instalimet f...
24/09/2020 21:55

⚜️apartament Komod 2+1 Me Qera Ne Nje Nga Zonat Me Te Pelqyera Ne

350 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
75.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(0.07 Km nga qendra)
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane ⚜️apartament 2+1 me qera 🔸apartamenti ofron nje siperfaqe prej 70 m2. 🔸nodhet ne katin e katert te nje vile. 🔸apartamenti eshte i organizuar ne: •sallon •kuzhine •...
23/09/2020 23:22

💥apartament 2+1 Me Qera, I Supermobiluar Shume Prane Qendres/tirane

350 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
65.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(1.45 Km nga qendra)
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja 📣jepet apartament me qera🔸apartamenti ka nje siperfaqe prej 65 m2.🔹organizohet ne 2+1:•kuzhine, sallon•2 dhoma gjumi-dhome gjumi martesore-dhome gjumi per femije me tre krevate•korridor...
24/09/2020 22:26

📣shtepi Me Qera 1+1 Prane Universitetit Te Ekonomikut

300 Euro

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
80.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(0.07 Km nga qendra)
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA 📣jepet shtepi me qeradhenbsp;👉🏻shtepia ka nje siperfaqe prej 80 m2👉🏻e organizuar ne 1+1 shtepia ofron:•sallon•kuzhine•dhome gjumi•ballkon🔅nodhet ne katin e dyte te nje viledh...
24/09/2020 11:49

Garsonier Me Qira Don Bosko

25,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
35.00 m2
Kati
2
1.92 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Jepet me qira garsonieredhenbsp; me siperfaqe 35m2 ne rrugen don bosko ne nje zone shume te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues. ofrohet teresisht e mobiluar edhe ne gjendje...
25/09/2020 08:59

Ndarje Qeraje

7,400 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
5
0.85 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Kerkohet nje vazje per ndarje qeraje, shtepia ndodhet tek sheshi wilson. eshte ne katin e 5, hyrje 2+1. qeraja 74/leke per person ne muaj. kontakt 0685854936. ...
25/09/2020 08:49

🏠🙎‍♀️kerkojmë Një Vajzë Për Ndarje Qeraje.

15,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
1
1.68 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja 📌kërkojmë një vajzë për ndarje qeraje. 🔘 shtëpia ndodhet në fund të bulevardit të ri, zona e nënstacionit elektrik, 2+1. ideale për dikë që studion te fshn🔘qeraja në total 150 m...
25/09/2020 08:42

Apartament Me Qera 1+1

25,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
59.00 m2
Kati
6
1.44 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartament me qera 1+1, ne katin e 6 te nje pallati 7 katesh pa ashensor. uje 24 ore, pallati sapo i bere termoizolimi.i mobiluar ...
25/09/2020 08:28

Jepet Me Qera Apartament 1+1

25,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
55.00 m2
Kati
6
1.09 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar, prane 21 dhjetorit, mbrapa shkolles sabaudin gabrani, kati 6, pallati eshte 7 katesh, me ballkon dhe nje banjop ...
25/09/2020 08:26

Apartament 1+1 Per Qira Rruga E Kavajes

30,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
63.00 m2
Kati
2
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 63m2 ne rrugen e kavajes prane spitalit gjerman ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te p...
25/09/2020 08:19

Apartamente 2+1 Me Qera Ne Qender Prane Plazes Ne Tirane (id 4221888)

500 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
130.00 m2
Kati
3
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Id 4221888ne qender, prane plazes, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, pjeserisht i mobiluar, siperfaqe 130 m², kati 3 me ashensor, kondicioner, 2 tualete (njeri me dritare), 2 ballkon, ori...
25/09/2020 05:59

Apartament 2+1 Me Qera Te Komuna Parisit Afer Kristal Center Ne Tirane

600 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
2
1.62 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Id 4251119komuna parisit, prane kristal center,dhenbsp; jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar me te gjitha menyre moderne, siperfaqe 120 m², kati i 2 i nje vile tip rezidencial, kondicioner, 2 tua...
25/09/2020 05:51

21 Dhjetori Jepet Me Qera Apartament 2+1

35,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
86.00 m2
Kati
1
1.09 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 21 dhjetori jepet me qera apartament 2+1 apartamenti eshte i mobiluar • organizohet ne: • 2 dhoma gjumi •sallon+kuzhine • tualet siperfaqe totale 86 m2 Çmimi 35.000 leke na k...
25/09/2020 02:29

Apartament 2+1 Me Qera Ne ‘’selitë’’.

30,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
87.00 m2
Kati
3
2.77 Km
nga qendra
Tirane | Vasil Shanto Apartament 2+1 me qira ne ‘’selitë’’. apartamenti është i organizuar në një ambient ndenjie bashkë me ambient gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet, dhe një ballkon. ndodhet në katin...
25/09/2020 02:24

Okazion ,apartament Me Qira 2+1, Astir

30,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
140.00 m2
Kati
2
2.87 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet apartament me qera 2+1 tek astiri.me siperfaqe 140 m2. kati 2organizohet:dhenbsp;• ambjent gatimi• 2dhoma gjumi• sallon ndenje•1 tualet•2 ballkoneofrohet:• i mobiluar• ne kushte te...
25/09/2020 02:23

Apartament 2+1 Per Qira Ne Don Bosko

30,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
1
1.75 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Jepet me qira kati 1 i nje vile 3 kateshe 2+1 me siperfaqe 100m2 ne rrugen rreli ne don bosko prane kullavedhenbsp; te arapit ne nje zone shume te mire te tiranes. organizohet me sallon te perbashket ...
25/09/2020 02:22

Apartament 2+1 Me Qera, Rruga E Kavajes

35,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
97.00 m2
Kati
4
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqedhenbsp; 97 m2, prane condor center.organizohet ne sallonin e ndenjes, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.ndodhet ne katin 4 banim, pallat i ri me ashens...
25/09/2020 02:21

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim