🏡 casa in affitto tek sheshi shkenderbej myslym shyri tirana

🕵 Online 90 lexues | ⏳ 5 njoftime ne pritje  

400 Euro - Super Apartament 2+1 Tek Ekonomiku - Pallat I Ri Me Ashensor Me Cip

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
110.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.98 Km nga qendra)
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Me qera super apartament 2+1 tek ekonomiku - pallat i ri me ashensor me cipdhenbsp; | mobilim i ri dhe me shume shije | kondicioner | parket cilesor | dhomat e gjumit te kompletuara | te gjitha instal...
30/11/2020 09:47

25,000 Leke - Jepet Me Qira Apartamenti 1+1 Tek Ish Parku Autobusave!

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
2
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Përshkrim! apartamenti ndodhet në katin e dytë të një vile afër "globe". ka një sipërfaqje 60m2 dhe përmban sallon ,kuzhinë ,një dhomë gjumi dhe një tualet.apartamenti është i mobilu...
30/11/2020 20:59

25,000 Leke - Apartament - Me Qira - Astir - Unaza E Re, Shqipëri Apartament 2+1 Pe

Ambjenti
2+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
124.00 m2
Kati
6
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Ofrohet apartament 2+1, ne astir. apartamenti ka nje sip. 124m, ndodhet ne katin e 6. zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode te tilla si: supermarket, bank...
30/11/2020 20:57

27,000 Leke - Apartament Me Qera 2+1, Te Amerikan 2

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
1
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Jepet apartament me qira 2+1 me siperfaqe 80m2, ndodhet te rruga e dibres.dhenbsp;organizohet ne sallon ndenje+ ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 koridor, 1 ballkon.ndodhet ne katin e 1 palla...
30/11/2020 20:53

300 Euro - Apartament - Me Qira - Fusha E Aviacionit, Shqipëri Super Ap 1+1 Me Q

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
57.00 m2
Kati
1
2.38 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet aparament me qira 1+1 , prane shkolles se magjistratures/avokatise, fusha e aviacionit. organizohet ne dhome gjumi, ambjent gatimi+ndenje , ballkon, tualet. ndodhet ne nje pallat te ri me ashe...
30/11/2020 20:49

250 Euro - Jepet Ap 1+1 Komuna E Parisit Pran Kristal Center

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
3
1.09 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit ☑️jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek komuna e parisit pran kristal centerdhenbsp;☑️apartamenti perbehet ngadhenbsp;dhenbsp; dhenbsp;🔹1 dho...
30/11/2020 20:46

30,000 Leke - Shtepi Me Qera 1+1 Tek Concord Center.

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
5
1.88 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Leshohet apartament me qera 1+1 tek concord center, godina 3, kati 5, i kompletuar me kushte bashkekohore. cmimi 30.000 leke ( i diskutueshem ...
30/11/2020 20:45

330 Euro - Tek Tregu Elektrik - 2+1 I Rikonstruktuar Dhe I Ri, Ne Pallat Me Ashe

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
8
0.69 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Jepet me qera tek tregu elektrik - apt 2+1 i rikonstruktuar dhe i ri, ne pallat me ashensor | mobilim super cilesor | kondicioner dhe cdo pajisje elektroshtepiake funksionale | dhomat e gjumit te komp...
30/11/2020 20:42

300 Euro - Qera, Apartament 2+1, Brryli, Tiranë.

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
98.00 m2
Kati
2
2.08 Km
nga qendra
Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Jepet me qera, apartament 2+1, brryli, rruga materniteti ri. informacion mbi pronën: • sipërfaqja totale: 110 m2. • kati i 2 • orientim lindje-perëndim. organizimi: ambjent ndenjie, ambjent g...
30/11/2020 20:02

330 Euro - Tek Tregu Elektrik - 2+1 I Rikonstruktuar Dhe I Ri, Ne Pallat Me Ashe

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
80.00 m2
Siperfaqa
8
Kati
(0.69 Km nga qendra)
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Jepet me qera tek tregu elektrik - apt 2+1 i rikonstruktuar dhe i ri, ne pallat me ashensor | mobilim super cilesor | kondicioner dhe cdo pajisje elektroshtepiake funksionale | dhomat e gjumit te komp...
30/11/2020 20:42

250 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 .

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
70.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
(1.82 Km nga qendra)
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qera apartament 1+1.👉apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te favorshme te vendit ,me facilitete te ndryshme perreth.☑️gjendja : e mobiluar🔹hyrje : 1+1siperfaqja : 70 m2kati : 6esht...
30/11/2020 09:53

300 Euro - Me Qera 3+1 Apartament, Ne Pallat Te Ri Me Ashensor Don Bosko Perball

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
114.00 m2
Kati
8
1.56 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko ...
30/11/2020 19:57

320 Euro - Apartament Me Qera 1+1, Kompleksi Kontakt

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
4
1.96 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet apartament me qira 1+1 me siperfaqe 70 m2, ndodhet te rruga ndre mjeda, kompleksi kontakt. organizohet ne sallon ndenje + ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. ndodhet ne katin e...
30/11/2020 19:56

20,000 Leke - Garsoniere Me Qera, Rruga E Kavajes.

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
45.00 m2
Kati
3
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qira garsonieria me siperfaqe 45m2 ne rrugen e kavajes prane qendres glob ne nje zone shume te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 3 te nje vile 3-kateshe. ofrohet teresisht e mobiluar dhe ne...
30/11/2020 19:47

25,000 Leke - Apartament 1+1 Per Qira Astir

Ambjenti
1+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
3
4.32 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 70m2 ne rrugen migjeni ne astir prane kompleksit molladhenbsp; ne nje zone te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. organiz...
30/11/2020 19:33

250 Euro - Super Ap 1+1 Ne Yzberisht

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
73.00 m2
Kati
7
3.76 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Apartmenti 1+1, ne yzberisht, kati i 7-te me ashensor, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktoni dhenbsp;+355 68 256 7777cmimi 250€...
30/11/2020 19:29

260 Euro - Apartament 2+1 Per Qira Ne Astir Prane Bar Oslo.

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
8
2.90 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Apartament 2+1 per qira ne zonen e astirit prane bar oslo. hyrje me hapesire te bollshme dhe te rregullt. apartamenti eshte i vendosur ne nje pallat te ri dhe me ashensor ne kete zone. totalisht i arr...
30/11/2020 19:28

22,000 Leke - Jepet Me Qira Apartament 1+1 Prane Kryqezimit Te Vasil Shanto

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
64.00 m2
Kati
1
3.77 Km
nga qendra
Tirane | Vasil Shanto Jepet apartament 1+1 ne vasil shanto ,e mobiluar ,kati 1,pallat egzistues....
30/11/2020 18:47

25,000 Leke - Jap Shtepi Me Qera Prane Astirit, Unaza E Re.

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
5
3.19 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Apartament 80m 1+1 e sapo mobiluar kati i 5. cmimi: 25.000 (jo agjensi) ...
30/11/2020 18:43

23,000 Leke - Jepet Me Qera Apartamenti 1+1 Ne Astir E Mobiluar

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
4
2.90 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qera apartamenti 1+1 e mobiluar, ne astir perrballe viles l. apartamenti ka 1 sallon, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 2 ballkone. apartamenti eshte ne gjendje shume te mire. cmimi i apartamentit esh...
30/11/2020 18:42

300 Euro - Apartament 2+1 Me Qera Prane Rruges Myslym Shyri.

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
94.00 m2
Kati
3
0.87 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Me qera 2+1 apartament, ne pallat te ri me ashensor, ne rrugen myslym shyrri shyrri, fillimi i rrugices him kolli si vendodhjete gjitha pajisjet elektro - shtepiake dhe mobilijet jane ne gjendje shume...
30/11/2020 18:05

300 Euro - Me Qera 1+1 Apartament, Ne Pallat Te Ri Me Ashensor. K. Parisit Te Qen

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
73.00 m2
Kati
4
1.92 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Me qera 1+1 apartament, ne pallat te ri me ashensor, brenda kompleksit te qendres kristal si vendodhjete gjitha pajisjet elektro - shtepiake dhe mobilijet jane te reja• siperfaqe 73m2• kati 4pall ...
30/11/2020 17:38

320 Euro - Apartamente 1+1 Me Qera Tek Kodra E Diellit Prane Mbikalimit (id 4211

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
1
2.40 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Id 4211542tek kodra e diellit, prane mbikalimit, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri,i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, mobilim i ri i paperdorur, siperfaqe 65 m², kati 1, kondicione...
30/11/2020 17:24

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim