🏡 casa in affitto tek komuna e parisit stadiumi dinamo tirana

🕵 Online 68 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje  

Apartament 2+1 Per Qira Rruga E Dibres

300 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
102.00 m2
Kati
5
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qira apartamenti 2+1+2dhenbsp; me siperfaqe 102m²,dhenbsp; ne rrugen e dibres ne nje zone shume te mire te tiranes.dhenbsp;ndodhet ne katin e e 5 te nje pallati te ri me ashensor.organizohet...
04/08/2020 12:45

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Te Rruga E Elbasanit (perballe 7 Xhuxhave

300 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
67.00 m2
Kati
4
2.25 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Ne fillim te rruges se elbasanit,perballe 7 xhuxhave ,jepet me qera apartament 1+1,i restauruar dhe i shtruar komplet me parket,i organizuar ne sallon ndenje,ambjent gatimi,dhome gjumi,banjo me dritar...
04/08/2020 12:34

Jepet Me Qera Apartamenti

250 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
50.00 m2
Kati
5
1.63 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Jepet me qera apartamenti 1+1  apartamenti ndodhet tek rruga nazmi rushiti, tirane ,ngjitur me martenitetin e ri. ambjenti eshte 50 m2 ne katin e 5. pallat i ri me dy ashensor. pagesa 250€ ...
04/08/2020 12:23

Qera, Apartament 2+1, Kinostudio, Tiranë, Al17009

320 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
93.00 m2
Kati
3
2.78 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Qera, apartament 2+1, kinostudio, tiranë.informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja e apartamentit: 93 m2.• kati i 3 banim.organizimi :• ambient ndenjie.• ambient gatimi.• 2 dhoma gjumi.•...
04/08/2020 12:03

Qera, Vilë, Petrelë, Tiranë.id : 18673

1,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
240.00 m2
Kati
2
8.55 Km
nga qendra
Tirane | Zone Periferike Vila është e pozicionuar në petrele.informacion mbi vilën:ndërtim 2 katësh • sipërfaqja e ndërtimit 240 m2 •dokumentacioni: me certifikate pronesie.kati 1 : • salloni i ndenjes • ambje...
04/08/2020 11:32

Apartament 2+1 Per Qira Kodra E Diellit

500 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
93.00 m2
Kati
3
2.22 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Apartament per qira 2+1 me siperfaqe 93m2. ndodhet te rruga kodra e diellit prane kopshtit botanik ne njedhenbsp; zone me ajer te paster dhe shume te qete.dhenbsp;organziohetdhenbsp; nga dy dhoma gjum...
04/08/2020 11:15

Super Ap 2+1 Ne Zone E Ish Bllokut Ne Pallat Te Ri Me Ashensor

400 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
97.00 m2
Kati
4
0.85 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Jepetdhenbsp;apartament 2+1 me qeradhenbsp; dhenbsp;ne qender te tiranes, zona e ish bllokut, ndermjet piceri era dhe sheshit wilson vendodhjete gjitha pajisjet elektro - shtepiake jane ne gjendje shu...
04/08/2020 10:37

Jepet Me Qera Ap 2+1 Prane Ring Center Te Rreth - Rrotullimi I Zogut T

350 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
119.00 m2
Kati
5
1.15 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Jepet apartament 2+1 me qera te rreth - rrotullimi i zogut te zi, prane qatar center si vendodhjete gjitha pajisjet elektro - shtepiake jane te reja dhe e hera e pare qe jepet me qera• siperfaqe 119...
04/08/2020 10:37

Jepet Me Qera Ap 2+1 Ne Rrugen E Durresit Prane Hotel Koloseo

280 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
2
0.84 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Jepetdhenbsp;apartament 2+1 me qera te rruga e durresit prane te blloku i ambasadave si vendodhjete gjitha pajisjet elektro - shtepiake jane ne gjendje shume te mire• siperfaqe 80m2• kati 2dhenbsp...
04/08/2020 10:37

Jepet Me Qera Super Ap 1+1 Ne Rrugen E Elbasanit Prane Me Mullirin E V

300 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
71.00 m2
Kati
3
2.25 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA ...
04/08/2020 10:36

Jepet Me Qira Gazonjere Tek Rruga Dibres . 200 Euro .

200 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
40.00 m2
Kati
5
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qira gazonjere ne katin e 5 pallati ri me ashensor . i mobiluar . +1 ballkon . cmimi . 200 euro . adresa : rruga dibres ....
04/08/2020 08:47

Super Ap 2+1 Te Liqeni I Tiranes

450 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
95.00 m2
Kati
7
2.06 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Apartament 2+1 tek liqeni i tiranes,afer kopshtit zologjik,kati i 7-te me ashensor,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 450 euro te perfshir...
04/08/2020 00:35

Super Ap 2+1 Te Stacioni Trenit

320 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
95.00 m2
Kati
5
1.68 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Apartament 2+1 te stacioni i trenit(rruga ferit xhajko)afer restorant durresit,e mobiluar me te gjitha kushtet,kati i 5-te banim,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 320 euro...
04/08/2020 00:30

Jepet Shtepi Me Qera 1+1

20,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
3
2.15 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Jape me qera nje shtepi 1+1 e kompletuar. kati i trete. rruga kongresi i manastirit prane spitalit pediatrik ne tirane. cmimi 20000 leke te reja...
04/08/2020 00:18

Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar.

30,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
7
3.15 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Apartamenti ndodhet tek zona e astirit. informacione mbi apartamentin: -ambjent ndenje + gatimi i parbashket -2 dhoma gjumi -tualet -ballkon -ashensor -cmimi:30.000 lek...
03/08/2020 22:27

Apartament 1+1 Prane Spitalit 5

28,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
53.00 m2
Kati
5
1.79 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Apartament prane spitalit 5, dhome, soxhorno, 2 anekse, banjo. instalime hidraulike, elektrike bashkekohore, uje 24 ore (depozite dhe 2 pompa), izolim termik i mureve (sistem kapote), mobilim total ba...
03/08/2020 21:52

Shtepi Me Qera Ne Lagja 13 Durres Plazh

250 Euro

Ambjenti
5+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
2
3.04 Km
nga qendra
Durres | Qender Jap shtepi me qera ne lagja 13 durres plazh (50 metra nga rrota e kuqe) kati dyte me 5 dhoma (3 dhoma me nga 14m², 1 dhome 16m², 1 dhome 13 m²) (3 dhoma kan nga 1 ballkon) te gjitha dhomat kan ...
03/08/2020 19:43

Qera, Apartament 1+1, Stacioni I Trenit

30,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
55.00 m2
Kati
3
1.68 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Opp17005apartamenti ndodhet tek stacioni i trenit. informacione mbi apartamentin :• ambient ndenje.• ambient gatimi.• dhomë gjumi.• tualet.• ballkon.detaje të tjera :• i mobiluar.• tot...
03/08/2020 17:10

Tirane, Jap Me Qera Apartament 3+1 Te Mobiluar, 130 M² 450 Euro (zogu

450 Euro

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
130.00 m2
Kati
13
1.40 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi • sipërfaqja e apartamentit: 130 m2. • kati 13. organizimi : • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 3 dhoma gjumi. • tualeti. • ballkoni. cilësime të tjera: • orientim: jug-...
03/08/2020 17:06

Okazion. Jepet Me Qera Ap 1+1 Prane Me Rrugen Myslym Shyrri Te Kryqezi

300 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
5
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet apartament 1+1 me qera ne qender, rruga sami frasheri prane pallatit swaroskit si vendodhje.te gjitha pajisjet elektro - shtepiake jane ne gjendje shume te mire• siperfaqe 60m2• kati 5 pall...
03/08/2020 15:54

Jepet Me Qera Ap 1+1 Ne Zonen E Liqenit Artificial, Ne Fillim Ndermket

350 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
2
2.06 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Jepet jepet me qera ap i ri 1+1 me qera ne zonen e liqenit artificial, sa kalon nen kalimin ( prane k.zoologjik dhe k.botanik ) si vendodhje.te gjitha pajisjet elektro - shtepiake jane te reja dhe pu...
03/08/2020 14:48

Jepet Me Qera Ap 1+1 Ne Rrugen Myslym Shyrri Prane Me Shkollen Faik Ko

300 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
62.00 m2
Kati
5
0.87 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepetdhenbsp;okazion. jepet me qera gazoniere me mbas 9 katceve te pazari i ridhenbsp; ( afer me neptunin ) si vendodhjete gjitha pajisjet elektro - shtepiake jane gjendje shume te mire dhe funksional...
03/08/2020 14:30

Jepet Me Qera Gazoniere Ne Pallat Te Ri Me Ashensor Prane Neptunit Te

25,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
40.00 m2
Kati
5
0.38 Km
nga qendra
Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Okazion. jepet me qera gazoniere me mbas 9 katceve te pazari i ridhenbsp; ( afer me neptunin ) si vendodhjete gjitha pajisjet elektro - shtepiake jane gjendje shume te mire dhe funksionale• siperfaq...
03/08/2020 13:47

Apartament 2+1+2 Per Qira Stacioni I Trenit

40,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
3
1.15 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qira apartamenti 2+1+2dhenbsp; me siperfaqedhenbsp; 100m² . ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor .organizohet nga salloni i perbashket me kuzhinen ,2 dhoma gjumi, 2 tualete,...
03/08/2020 13:35

Apartament Me Qira 1+1 Rruga E Barrikadave

300 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
5
0.63 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Dhenbsp;jepet apartament per qiradhenbsp; 1+1 me siperfaqedhenbsp; 65m2. ndodhet ne rrugen e barikadave prane shkolles “lidhja e prizerenit”.organizohet ne sallonin e perbashket me kuzhinen, nje d...
03/08/2020 12:57

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim