🏡 bathore kamez

🕵 Online 81 lexues | ⏳ 4 njoftime ne pritje  

500 Euro - 2+1+2 Wc+3 Bllk (ekonomiku) - Hera E Pare Me Qera (ndertes E 2020) Me

2+1 i mobiluar
Ambjenti
135.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(2.33 Km nga qendra)
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Hera e pare qe jepet me qera - apt 2+1 +2wc+3 ballkone me Çdo gjë te re , ndërtesë e 2020 me arkitekt , me veshje kapod ..- me një sipërfaqe shumë të madhe me 3 ballkon - e arreduar me shumë ...
16/06/2021 18:52

166 Euro - Jepet Me Qera Apartament Sp 55 M2

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
55.00 m2
Kati
2
2.78 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Kubesi real estate jep me qera apartament sp 55 m2 adresa: kinostudio. tirane. cmimi 166 euro kontakt: [email protected] tel: 0682801479 ...
18/06/2021 13:05

200 Euro - Jepet Me Qera 2+1, E Mobiluar

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
5
2.15 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Jepet me qera apartament 2+1 e mobiluar kati i 5, pa ashensor. ...
18/06/2021 12:50

400 Euro - Me Qera 2+1 Apartament I Ri Me Ashensor Prane Me Ring Center Perball R

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
107.00 m2
Kati
6
1.35 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Me qera apartament 2+1, ne zonen e zogut te zi ( prane me ring center) si vendodhje.te gjitha pajisjet elektro - shtepiake jane te reja dhe shume cilesore.• siperfaqe 107m2• kati 6 pall i ri ashen...
18/06/2021 12:36

23,000 Leke - Jepet Me Qera Apartamenti 1+1 Ne Astir

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
4
0.07 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qera apartamenti 1+1 e mobiluar ne astir. apartamenti ka 1 sallon, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 banjo. cmimi eshte 230 leke. apartamenti eshte e mobiluar, eshte 70m2, dhe eshte ne gjendje shume...
18/06/2021 12:10

30,000 Leke - Jepet Me Qera Apartamenti 1+1 Rr Kavajes Halim Xhelo

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
2
0.98 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes me siperfaqe 70m2 - kati2organizohet:   •1 dhome gjumi •  salloni dhe guzhina organiuar sebashku • 1 tualet ofrohet:• me pllaka• ne gjendje shume te mire • me uje drita 24h • e ...
18/06/2021 12:10

35,000 Leke - Jepet Me Qera Apartamenti 2+1 Rr.abedin Cici

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
2
2.59 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Me siperfaqe 65m2 - kati2organizohet:dhenbsp; dhenbsp;•2 dhome gjumidhenbsp;•dhenbsp; salloni dhe guzhina organiuar sebashkudhenbsp;• 1 tualete•1 ballkonedhenbsp;ofrohet:• me pllaka• ne gj...
18/06/2021 11:56

300 Euro - Jepet Me Qera Apartamenti 3+1 Bulevardi Bajram Curri Pallati Me Shigje

Ambjenti
3+1 Bosh
Siperfaqa
140.00 m2
Kati
2
2.40 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Me siperfaqe 140m2 - kati2organizohet:   •3 dhome gjumi •  salloni dhe guzhina organiuar sebashku • 1 tualete•2 ballkone ofrohet:• me pllaka• ne gjendje shume te mire • me uje dri...
18/06/2021 11:53

18,000 Leke - Jepet Me Qera Shtepi 1+1 E Mobiluar

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
45.00 m2
Kati
1
1.73 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Shtepia ndodhet ne fund te rruges jordan misja, pa kaluar shinat, 100 metra majtas. shtepi private, kati 1 e kompletuar....
18/06/2021 11:51

420 Euro - 2+1+2bllk +garazh Personal -(ekonomiku - Rr. Elbasanit) 100% I Ri, I

2+1 i mobiluar
Ambjenti
110.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(1.81 Km nga qendra)
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Apartament 2+1+2ballkon +garazh personale - vendodhje fantastike, afer fakulteti ekonomik rruga elbasanit - 100% e re e investuar nga fillimi (e pabanuar)- me garazh - panel diellorq2754te dhenat e nd...
16/06/2021 13:31

500 Euro - Jepet Me Qera Apartamenti 3+1+2 Bulevardi Bajram Curri Pallati Me Shig

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
165.00 m2
Kati
3
2.40 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Me siperfaqe 165m2dhenbsp;dhenbsp;organizohet:dhenbsp; dhenbsp;•3 dhome gjumi•dhenbsp; salloni dhe guzhina organiuar sebashkudhenbsp;• 2 tualete•2 ballkonedhenbsp;ofrohet:• me pllaka• ne g...
18/06/2021 11:49

600 Euro - Super Apartament 2+1 Me Qera Tek 9-kateshet !

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
93.00 m2
Kati
2
0.63 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qera super apartament 2+1 tek 9-kateshet ! apartament 2+1 ne katin e dyte ne pallat te ri me ashensor. ka siperfaqe 93 m2 i organizuar ne nje koridor shperndares, sallon ndenje ,ambientin...
18/06/2021 11:42

35,000 Leke - Jepet Me Qera 4+1+2 Siri Kodra

Ambjenti
4+1 Bosh
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
2
1.61 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qera apartamenti 4+1rr siri kodra afer pazarit te ridhenbsp;me siperfaqe 110m2dhenbsp;dhenbsp;organizohet:dhenbsp; dhenbsp;•4 dhome gjumi•dhenbsp; salloni dhe guzhina organiuar sebashkudh...
18/06/2021 11:35

30,000 Leke - Jepet Me Qira Apartament 1+1+bllk Ne Rr. Stavri Themeli, Pas Globe

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
3
2.27 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qira apartament 1+1+bllk ne rr. stavri themeli, pas globe. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. jepet totalisht i mobiluar, preferohen cifte. ...
18/06/2021 11:33

18,000 Leke - Jepet Me Qera Shtepi 1+1

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
50.00 m2
Kati
1
0.77 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Jepet shtepi me qera ne nje zone kur lidhet don bosko dhe bulevardi i ri. autobuzi esht afer po ashtu edhe qendra ndodhet ne rrugen jordan misja. e kompletuar. ...
18/06/2021 11:32

30,000 Leke - Jepet Me Qera Shtepia 2+1,tek Zoja Keshillit Te Mire

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
1
2.25 Km
nga qendra
Tirane | Rruga Dritan Hoxha ...
18/06/2021 11:31

20,000 Leke - Jepet Me Qera Apartamenti 1+1, 50 Metra Larg Shtepise Se Bamir Topit K

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
1
3.14 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Me siperfaqe 60m2  kati 1 i nje vileorganizohet:   • 1 dhome gjumi•  salloni dhe guzhina organiuar sebashku • 1 tualet ofrohet:• me pllaka• ne gjendje shume te mire • depo parkim • ...
18/06/2021 11:26

600 Euro - Jepet Me Qira Apartamenti 2+1+2 Rr.frederik Shiroka

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
96.00 m2
Kati
4
1.09 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qera apartamenti 2+1,rr frederik shiroka prane ambasades grekedhenbsp;dhenbsp;me siperfaqe 96m2dhenbsp; kati 4 pallat i ridhenbsp;organizohet:dhenbsp; dhenbsp;•2 dhome gjumi•dhenbsp; sall...
18/06/2021 11:24

230 Euro - Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 230 € /muaj Id: Opp+21227

Ambjenti
2+1 pa mobiluar
Siperfaqa
102.00 m2
Kati
4
0.63 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Jepet me qera, apartament 2+1 në zonën e freskut, rruga e thesarit pranë 3d.informacion mbi pronën:• sipërfaqja e apartamentit: 102.4 m2• kati i 4 banim.organizimi: ambient ndenje, ambient ga...
18/06/2021 11:20

30,000 Leke - Jepet Me Qera Apartamenti 1+1 Tek Myslym Shyri, Ndodhet Perball Me Ban

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
50.00 m2
Kati
1
0.63 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Me siperfaqe 50m2  kati 1organizohet:   • 1 dhome gjumi•  salloni dhe guzhina organiuar sebashku  ofrohet:• me pllaka• ne gjendje shume te mire • zone e mire • i mobiluarcmimi per qer...
18/06/2021 11:19

2,000 Euro - Qera, Papafingo ,fresk

Ambjenti
5+1 i mobiluar
Siperfaqa
300.00 m2
Kati
4
6.13 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Jepet me qera, papafingo në zonën e freskut, rruga dalip topiinformacion mbi pronën:•papafingo me çati rreth 4 m të lartë•sipërfaqja : 300m2• kati i 4•pallat i ri•ashensor• orientim...
18/06/2021 11:01

370 Euro - Ne Don Bosko,apartament 2+1+ Post Parkimi Per Qira! Id: Billion631

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
4
1.92 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Ne don bosko,apartament 2+1+ post parkimi per qira!id: billion631ne nje nga zonat me te preferuara per banim jepet apartament 2+1+2 me qira. apartamenti ka siperfaqe 85m2. organizohet ne ambjent ndenj...
18/06/2021 10:50

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim