🏡 apartament me qera i pa mobiluar 2+1 te brryli

🕵 Online 83 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje  

💥jepet Hyrje Me Qera, Super Komode Dhe Cilesore !💥

350 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
90.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(2.01 Km nga qendra)
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane 👉🏻jepet hyrje me qerahyrja ndodhet ne katin e dyte te nje vile. 🏡🔅e organizuar 2+1 ne:✅sallon shume i madh✅kuzhine✅2 dhoma gjumi✅tualet🔅e mobiluar ne menyre bashkekohore dhe tep...
18/09/2020 09:07

Jepet Me Qera Apartament 1+1

25,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
55.00 m2
Kati
6
1.09 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar, prane 21 dhjetorit, mbrapa shkolles sabaudin gabrani, kati 6, pallati eshte 7 katesh, me ballkon dhe nje banjop ...
19/09/2020 08:35

Apartament Me Qera 1+1

25,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
59.00 m2
Kati
6
1.44 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartament me qera 1+1, ne katin e 6 te nje pallati 7 katesh pa ashensor. uje 24 ore, pallati sapo i bere termoizolimi.i mobiluar ...
19/09/2020 08:35

Jepet Me Qera

200 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
87.00 m2
Kati
5
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qera apartament 1+1, prane garden city perballe spitalit hygea te terminali i autobuzave. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 5 te nje pallat te ri i ndertuar me siperfaqe totale prej ...
19/09/2020 08:27

Jap Me Qera 1+1 Rruga Durresit

26,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
53.00 m2
Kati
2
0.77 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Jap me qera rruga durresit 260 mije lek 0695125760...
19/09/2020 08:24

Jepet Shtepi Me Qera 2+1 E Mobiluar

27,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
2
2.17 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet shtepi me qera 2+1 e mobiluar per 4-5 persona. preferohen studente. cmimi i diskutueshem. ...
19/09/2020 07:23

Jepet Me Qera Apartament 1+1.i Mobiluar.

25,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
3
4.63 Km
nga qendra
Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Jepet me qera hyrje 1+1+2 ballkone me sipërfaqe 70m2 , ndodhet ne katine trete te një vile 3-katëshe. hyrja ofrohet e mobiluar , në gjëndje shumë të mirë. organizohet nga sallon ndenje e ...
19/09/2020 07:18

Jepet Me Qera Apartamenti 1+1 Ne Astir

25,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
1
2.87 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qera apartamenti 1+1 e mobiluar ne astir, perrballe viles l. apartamenti ka 1 dhome gjumi, 1 sallon, 1 tualet, 1 ballkon. apartamenti eshte e mobiluar dhe eshte 250 leke. per me shume informa...
19/09/2020 07:13

⚜️apartament Komod 2+1 Me Qera Ne Nje Nga Zonat Me Te Pelqyera Ne

350 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
75.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(0.07 Km nga qendra)
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane ⚜️apartament 2+1 me qera 🔸apartamenti ofron nje siperfaqe prej 70 m2. 🔸nodhet ne katin e katert te nje vile. 🔸apartamenti eshte i organizuar ne: •sallon •kuzhine •...
17/09/2020 16:07

Apartament 2+1 Per Qira Rruga E Kavajes

300 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
2
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 100m2 ne rrugen e kavajes pran 21 dhjetorit ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te perba...
19/09/2020 07:10

Apartament 1+1 Per Qira Rruga E Kavajes

30,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
63.00 m2
Kati
2
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 63m2 ne rrugen e kavajes prane spitalit gjerman ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te p...
19/09/2020 07:09

Apartament 2+1 Per Qira Komuna E Parisit

30,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
1
1.62 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 85m2  ne rrugen  komuna e parisit  prane qendres cristal  center , ndodhet ne katin e 1 . organizohet me 1 dhome gjumi ,1 kuzhine ,1 sallon ndenje ,1 tua...
19/09/2020 06:51

Njoftim Per Ndarje Qeraje

12,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
40.00 m2
Kati
3
1.62 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Kerkohet vajze per ndarje qeraje, komune e parisit,tirane. ...
19/09/2020 02:17

Shkolla E Baletit Ap 2+1 Kompletim I Ri

550 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
3
2.25 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qera apartament 2+1 ne filim te  rruges se elbasanit prane ( shkolles se baletit  )si vendodhje.te gjitha pajisjet elektro - shtepiake jane te reja• siperfaqe 100m2• kati 3 pall i ri as...
19/09/2020 01:21

Super Ap 1+1 Tek Rruga Elbasanit ( Bkt )

500 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
76.00 m2
Kati
2
2.25 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Apartmenti 1+ 1, tek ish 7 xhuxhat rruga elbasanit, kati i 2-te, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktonidhenbsp;+355 68 256 7777cmimi 500€...
18/09/2020 23:10

Jepet Shtepi Me Qera Ne Zonen E Astir

200 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
40.00 m2
Kati
3
72.81 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qera ne zonen e astir. (perballe fabrikes se miellit) apartamenti : 1+1 siperfaqja : 40 m2 1 dhome gjumi 1 banje 1 ambient i perbashket Çmimi : 200€ kontakt : 0686240567 ...
18/09/2020 22:53

Apartament 1+1 Per Qira Ne Qender 30.000 All

30,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
51.00 m2
Kati
2
0.33 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet me qera apartmenti 1+1 me siperfaqe 51m2 ne rrugen reshit Çollaku tek bulevardi gjergj fishta  ne nje zone shum te mire te tiranes perball taiwan center .ndodhet ne katin e 2 te nje pallati eg...
18/09/2020 22:06

1+1+ballkon - I Ri (rr. Fortuzi - Afer Qendres) Ne Pallat Te Ri Me Ash

280 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
77.00 m2
Kati
3
0.69 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartament 1+1+ballkon - i ri (rr. fortuzi) zone perfekte (afer qendres) ne pallat te ri me ashensor | mobilim i kompletuar (dysheke i ri) kuzhine e re me te gjitha pajisjet | strukture e rregullt | m...
18/09/2020 22:01

Jepet Shtepi Me Qera

18,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
4
3.06 Km
nga qendra
Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Jepet shtepi me qera e mobiluar .shtepi private ne katin_4 ...
18/09/2020 21:32

Te Medreseja (rr. E Dibres) 1+1 Me Hapesire (85 M2) I Kompletuar, Me

250 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
4
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Te medreseja (rr. e dibres) 1+1 me hapesire te madhe (85 m2) i kompletuar, me mobilim cilesor | kondicioner dhe cdo pajisje | kuzhine cilesore | dhome gjumi e kompletuar me dollape te ri | tualet i in...
18/09/2020 21:31

Super Ap 2+1 Super Lluks Te Liqeni ( K .zologjik)

1,400 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
200.00 m2
Siperfaqa
5
Kati
(2.06 Km nga qendra)
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Super ap 2+1 tek pavarotti me super pamje dhe nje qetesi apsolute ne zonen e liqenit me te gjitha kushtet ap eshte me siperfaqe te bollshme ka nje verande te madhe 60 m dhe ap 120 m ka 3 tualete dhe n...
17/09/2020 19:22

Super Ap 2+1 Tek Rruga Minepeza ( Komisariati 3 )

400 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
1
0.89 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartmenti 2+1 , tek mine peza( perballe komisarit nr 3), kati i 1-re banim,i mobiluar me te gjitha kushtet, per me shum informacion kontaktonidhenbsp;+355682567777 cmimi 400€...
18/09/2020 21:30

Super Ap 2+1 Tek Kodra E Diellit ( Rezidenca 2 ))

450 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
119.00 m2
Kati
2
2.22 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Apartament 2+1 tek kodra e diellit(rezidenca 2)e mobiluar me te gjitha kushtet per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 450 euro...
18/09/2020 21:29

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim