🏡 ambjent ne astir

🕵 Online 42 lexues | ⏳ 2 njoftime ne pritje  

Apt 1+1 Komod I Rregullte- Me Cdo Pajisje A+++ (harxhon Pak Energji) N

270 Euro

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
55.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(1.76 Km nga qendra)
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Dhenbsp;apartament 1+1 i madh ne super vendodhje ( qetesi, rrethohet me gjelberim ne gjitha anet) me orientim lindje dhe me cdo pajisje elektrshtepiake a+++ ( harxhojne shume pak energji) me 2 kondici...
26/09/2020 18:04

Jepet Me Qera Apartament 1+1

25,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
55.00 m2
Kati
6
1.09 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar, prane 21 dhjetorit, mbrapa shkolles sabaudin gabrani, kati 6, pallati eshte 7 katesh, me ballkon dhe nje banjop ...
26/09/2020 23:59

Ndarje Qeraje

7,400 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
5
0.85 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Kerkohet nje vazje per ndarje qeraje, shtepia ndodhet tek sheshi wilson. eshte ne katin e 5, hyrje 2+1. qeraja 74/leke per person ne muaj. kontakt 0685854936. ...
26/09/2020 23:30

Njoftim Per Ndarje Qeraje

12,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
40.00 m2
Kati
3
1.62 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Kerkohet vajze per ndarje qeraje, komune e parisit,tirane. ...
26/09/2020 23:29

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Vasil Shanto Pran Hotel Diplomat 2

37,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
5
0.44 Km
nga qendra
Tirane | Vasil Shanto Jepet me qera apartament 2+1 tek bajram curri prane hotel diplomat.apartamenti eshte ne nje gjendje shume te mire ,ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues.apartamenti per ehet nga 2 dhoma gjumi,...
26/09/2020 23:29

💥apartament 2+1 Me Qera, I Supermobiluar Shume Prane Qendres/tirane

350 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
4
1.45 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja 📣jepet apartament me qera🔸apartamenti ka nje siperfaqe prej 65 m2.🔹organizohet ne 2+1:•kuzhine, sallon•2 dhoma gjumi-dhome gjumi martesore-dhome gjumi per femije me tre krevate•korridor...
26/09/2020 22:27

📣jepet Garsoniere Me Qera

20,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
25.00 m2
Kati
3
2.25 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA 📣jepet garsoniere me qera📌garsoneria ndodhet shume prane fakultetit ekonomik▪️eshte e kompletuar per studenta ▪️eshte e organizuar ne:•dhome e cila ka kuzhine te kompletuar, kondici...
26/09/2020 22:14

🏠🙎‍♀️kerkojmë Një Vajzë Për Ndarje Qeraje.

15,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
1
1.68 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja 📌kërkojmë një vajzë për ndarje qeraje. 🔘 shtëpia ndodhet në fund të bulevardit të ri, zona e nënstacionit elektrik, 2+1. ideale për dikë që studion te fshn🔘qeraja në total 150 m...
26/09/2020 21:44

📣jepet Me Qera Hyrje 1+1 Me Super Cmim/ Komuna E Parisit

220 Euro

1+1 Pa Mobiluar
Ambjenti
70.00 m2
Siperfaqa
1
Kati
(1.62 Km nga qendra)
Tirane | Komuna e parisit 🏠jepet me qera hyrje ne nje nga zonat me te preferuara ne tirane. 👉🏻hyrja ndodhet ne katin perdhe te nje pallati e paisur me ashensor. 👉🏻ka nje siperfaqe prej 70 m2. 📌hyrja ...
26/09/2020 21:08

Super Apartament 2+1 Tek Ekonomiku - Pallat I Ri Me Ashensor Me Cip

400 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
110.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(2.10 Km nga qendra)
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Me qera super apartament 2+1 tek ekonomiku - pallat i ri me ashensor me cip  | mobilim i ri dhe me shume shije | kondicioner | parket cilesor | dhomat e gjumit te kompletuara | te gjitha instalimet f...
26/09/2020 17:31

📣shtepi Me Qera 1+1 Prane Universitetit Te Ekonomikut

300 Euro

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
80.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(0.07 Km nga qendra)
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA 📣jepet shtepi me qeradhenbsp;👉🏻shtepia ka nje siperfaqe prej 80 m2👉🏻e organizuar ne 1+1 shtepia ofron:•sallon•kuzhine•dhome gjumi•ballkon🔅nodhet ne katin e dyte te nje viledh...
26/09/2020 11:50

💥apartament 2+1 Me Qera, I Supermobiluar Shume Prane Qendres/tirane

350 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
65.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(1.45 Km nga qendra)
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja 📣jepet apartament me qera🔸apartamenti ka nje siperfaqe prej 65 m2.🔹organizohet ne 2+1:•kuzhine, sallon•2 dhoma gjumi-dhome gjumi martesore-dhome gjumi per femije me tre krevate•korridor...
26/09/2020 22:27

Apartament Me Qera 1+1 Kopshti Botanik

300 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
77.00 m2
Kati
3
2.22 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Jepet apartament me qera 1+1,  prane kopshtit botanik ne hyrje te kodres se diellit.me siperfaqe 77 m2. kati i (3). pallat i ri.organizohet:   •salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku.•1 ...
26/09/2020 21:43

Apartament 2+1 Per Qira Ne Don Bosko

30,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
1
1.75 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Jepet me qira kati 1 i nje vile 3 kateshe 2+1 me siperfaqe 100m2 ne rrugen rreli ne don bosko prane kullavedhenbsp; te arapit ne nje zone shume te mire te tiranes. organizohet me sallon te perbashket ...
26/09/2020 21:11

📣jepet Me Qera Hyrje 1+1 Me Super Cmim/ Komuna E Parisit

220 Euro

Ambjenti
1+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
1
1.62 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit 🏠jepet me qera hyrje ne nje nga zonat me te preferuara ne tirane. 👉🏻hyrja ndodhet ne katin perdhe te nje pallati e paisur me ashensor. 👉🏻ka nje siperfaqe prej 70 m2. 📌hyrja ...
26/09/2020 21:08

Jepet Me Qera Apartamenti 1+1 Ne Astir

25,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
1
2.87 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qera apartamenti 1+1 e mobiluar ne astir, perrballe viles l. apartamenti ka 1 dhome gjumi, 1 sallon, 1 tualet, 1 ballkon. apartamenti eshte e mobiluar dhe eshte 250 leke. per me shume informa...
26/09/2020 21:05

Apartament Me Qera 1+1

25,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
59.00 m2
Kati
6
1.44 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartament me qera 1+1, ne katin e 6 te nje pallati 7 katesh pa ashensor. uje 24 ore, pallati sapo i bere termoizolimi.i mobiluar ...
26/09/2020 21:03

Apartament 1+1 Per Qira Rruga E Kavajes

30,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
63.00 m2
Kati
2
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 63m2 ne rrugen e kavajes prane spitalit gjerman ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te p...
26/09/2020 21:03

Okazion, Jepet Me Qera 3+1

500 Euro

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
118.00 m2
Kati
4
1.47 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Jepet me qera 3+1 rruga e kosovareve perballe komplesit dinamo 2 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, totalisht e shtru...
26/09/2020 20:47

Garsonier Me Qira Don Bosko

25,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
35.00 m2
Kati
2
1.92 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Jepet me qira garsonieredhenbsp; me siperfaqe 35m2 ne rrugen don bosko ne nje zone shume te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues. ofrohet teresisht e mobiluar edhe ne gjendje...
26/09/2020 20:33

Qera, Apartament 2+1,unaza E Re(una17964)

25,000 Leke

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
5
2.87 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për qera.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë 'bar artisti"informacion mbi apartamentin: • kati i 5 • sipërfaqja e apartamentit 110m2.a...
26/09/2020 20:25

Apartament 1+1 Per Qera Tek Kodra E Diellit.

250 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
68.00 m2
Kati
3
2.31 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Jepet per qira apartament 1+1 tek kodra e diellit prane eleonores. hyrje e rregullt dhe me hapesire te bollshme. apartamenti eshte i mobiluar totalisht ne gjendje shume te mire me te gjitha orendite d...
26/09/2020 19:50

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Shkolla Baletit (prane Rruges Se Elba

33,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
4
1.07 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qera apartament 1+1 tek shkolla baletit.apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.eshte totalisht i mobiluar me te gjith elektroshtepiaket perkatese.dhome ndenje e kom...
26/09/2020 19:38

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Prane Shkolles Ismail Qemali

25,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
2
0.65 Km
nga qendra
Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Jepet apartament me qera 1+1, tek rruga fadil rada tek atsh kafe. dhenbsp;me siperfaqe 60 m2. kati i (2) i nje objekti 2 katesh.organizohet: dhenbsp;dhenbsp;•salloni dhe dhoma gjumit jane se bashku....
26/09/2020 19:31

Apartament 2+1 Per Qira Rruga E Kavajes

300 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
2
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 100m2 ne rrugen e kavajes pran 21 dhjetorit ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te perba...
26/09/2020 19:03

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim