🏡 ambjent biznes

🕵 Online 97 lexues | ⏳ 2 njoftime ne pritje  

420 Euro - 3+1+kuzh+studio+2bllk (ekonomiku - Rr. Elbasanit) Mundesi E Arte, Vile

3+1 i mobiluar
Ambjenti
140.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.98 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e arte per te banuar ne nje nga vilat me te mira afe...
19/01/2021 11:10

450 Euro - Jepet Ap 2+1 Tek Garda Ne Bllok

2+1 i mobiluar
Ambjenti
98.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(0.52 Km nga qendra)
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo ☑️jepet super apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek garda pran liqenit te tiranes ☑️apartamenti perbehet nga 🔹2 dhoma gjumi ...
20/01/2021 12:09

350 Euro - Jepet Super Apartament Me Qera 1+1 Prane Gardes

1+1 i mobiluar
Ambjenti
76.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(0.52 Km nga qendra)
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo ☑️jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne bllok pran gardes ne nje pallat te ri me ashensor dhe me pamje shume te mire ☑️apartamenti perbeh...
20/01/2021 09:15

330 Euro - Jepet Apartament Me Qera 2+1 Tek Liqeni I Thate

2+1 i mobiluar
Ambjenti
105.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(2.48 Km nga qendra)
Tirana | Liqeni i thate/Kopshti botanik ☑️jepet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek liqeni i thate ne nje kompleks shume te mire dhe me pamje perfekte ☑️apartamenti perbehet nga 🔹 2 dhome gjumi...
19/01/2021 13:22

350 Euro - Qera, Apartament 1+1, Sami Frasheri

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
68.00 m2
Kati
5
1.03 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartamenti është i pozicionuar në rrugen sami frasheri prane drejtorise se policiseinformacion mbi apartamentin:• kati i 5• sipërfaqa e apartamentit 68 m2.apartamenti jepet me qera i mobiluar...
20/01/2021 13:11

250 Euro - Qera, Garzoniere, Bllok, Tirane

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
53.00 m2
Kati
1
0.76 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Apartamenti është i pozicionuar në rrugen vaso pasha, bllokinformacion mbi apartamentin:• kati i 1• sipërfaqa e apartamentit 53 m2.apartamenti jepet me qera i mobiluar dhe disponon;• ambient...
20/01/2021 13:02

500 Euro - Jepet Me Qira 3+1+1 Rr Gramoz Pashko Prane Fakultetit Ekonomik

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
3
1.75 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA  jepet me qira 3+1+1 rr gramoz pashko prane fakultetit ekonomikme siperfaqe 100 m2. kati i 3organizohet:   • soxhorno dhe ngrenia jane te ndara me vete• 3 dhoma gjumi• 1 tualet• 2 ballkoneo...
20/01/2021 12:59

30,000 Leke - Jepet Apartament Me Qira 2+1+1 Don Bosko Prane Komp Firori Di Bosc

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
1
1.92 Km
nga qendra
Tirana | Don Bosko Dhenbsp;dhenbsp;jepet apartament me qira 2+1+1don bosko prane komp firori di boscome siperfaqe 90 m2. kati i 1organizohet: dhenbsp;dhenbsp;• soxhorno dhe dhoma e ngrenies jane te vecuara.• 2 dhome...
20/01/2021 12:42

40,000 Leke - Jepet Apartament Me Qira 1+1, Ministria Drejtesis, Bulevardi Zogu

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
4
0.77 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Dhenbsp;dhenbsp;dhenbsp;jepet apartament me qira 1+1,ministria drejtesis, bulevardi zogu lme siperfaqe 60 m2. kati i 4organizohet: dhenbsp;dhenbsp;• soxhorno dhe dhoma e ngrenies jane te perbashketa...
20/01/2021 12:39

25,000 Leke - Jepet Apartament Me Qira 1+1, Materniteti Ri, Tek Furrat Tito

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
4
1.34 Km
nga qendra
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Dhenbsp;jepet apartament me qira 1+1,materniteti ri, tek furrat titome siperfaqe 70 m2. kati i 4organizohet: dhenbsp;dhenbsp;• soxhorno dhe dhoma e ngrenies jane te perbashketa.• 1 dhome gjumi• ...
20/01/2021 12:31

300 Euro - Apartamente 1+1 Me Qera Ne Qender, Prane Kafe Europa Ne Tirane (id 421

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
41.00 m2
Kati
4
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Id 4211554ne qender, prane kafe europa, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 40 m², kati 4 me ashensor, kondicioner, tualet,dhenbsp; orie...
20/01/2021 12:28

30,000 Leke - Jepet Apartament Me Qira 2+1, Perball Rajonit Nr 4, Rr. Vangjel Capo

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
4
2.78 Km
nga qendra
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Dhenbsp;dhenbsp;jepet apartament me qira 2+1, perball rajonit nr 4, rr. vangjel capome siperfaqe 70 m2. kati i 4organizohet: dhenbsp;dhenbsp;• soxhorno dhe dhoma e ngrenies jane te perbashketa.• 2...
20/01/2021 12:26

450 Euro - Vendbanim Ekskluziv (kod. Diellit 2- Rez. G&p) - 2+1+2wc+ballkon (105

2+1 i mobiluar
Ambjenti
105.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(0.69 Km nga qendra)
Tirana | Kodra e Diellit Mes gjelberimit dhe qetesise, jepet me qera apartament 2+1+2wc+ballkon (105 m2) bashkekohore, me shume stil dhe i investuar me mobilim, parket dhe pajisje premium | e bere nga pronari per vete | ndric...
18/01/2021 23:13

500 Euro - Apartament 2+1 Me Qera Ne Zonen E Bllokut Prane Presidences Ne Tirane

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
2
0.86 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Id 4221893bllok, prane presidences, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 85 m², i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, kati 2 me ashensor, kondicioner, tualet, ballkon, orienti...
20/01/2021 12:15

400 Euro - Apartamente 1+1 Me Qera Ne Rrugen Don Bosko Prane Vizion Plus (id 421

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
9
1.92 Km
nga qendra
Tirana | Don Bosko Id 4211539rr. don bosko, afer golden day bar,perballe vizion plus, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri,i mobiluar me te gjitha menyre moderne, siperfaqe 80 m², kati 9 me ashensor,2 kondicion...
20/01/2021 12:12

300 Euro - Apartamente 2+1 Me Qera Rruga Peti Tek Liqeni Thate Ne Tirane (id 4221

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
133.00 m2
Kati
3
2.48 Km
nga qendra
Tirana | Liqeni i thate/Kopshti botanik Id 4221956rr. peti, tek liqeni i thate, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, bosh me kbufe , siperfaqe 133 m², kati 3 ,  me ashensor ,2 tualete (njeri me dritare) , ballkon, orientim me die...
20/01/2021 12:10

450 Euro - Jepet Ap 2+1 Tek Garda Ne Bllok

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
98.00 m2
Kati
3
0.52 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo ☑️jepet super apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek garda pran liqenit te tiranes ☑️apartamenti perbehet nga 🔹2 dhoma gjumi ...
20/01/2021 12:09

600 Euro - Apartamente 2+1 Me Qera Zogu Zi Afer Ring Center Ne Tirane (id 4221506

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
4
1.40 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Id 4221506zogu zi, afer ring center, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre moderne, mobilim i ri,  i pa perdorur, siperfaqe 120 m², kati 4 me ashensor, kondici...
20/01/2021 12:07

25,000 Leke - Jepet Kat Vile Me Qira 1+1 Sheshi Shiponja

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
1
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko ...
20/01/2021 12:02

30,000 Leke - Apartament Me Qera Ne Bllok!

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
3
0.86 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Apartament me qera ne bllok, ne afersi te lsi. apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe kuzhina. me pas kalohet te dhoma e gjumit dhe tualeti. apartamenti eshte ...
20/01/2021 11:53

200 Euro - Garsoniere Per Qera

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
39.00 m2
Kati
5
4.47 Km
nga qendra
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Garsoniere / qera / 200€ shkoze / kati 5 apartament i ri i mobiluar stil modern deri ne detaje, i pabanuar me pare, i pershtatur per cift, cdo gje e re, parket, kondicioner, etj ashensor / rruge ...
20/01/2021 11:44

250 Euro - Apartament 1+1 Me Qira Te Pazari I Ri

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
50.00 m2
Kati
1
0.56 Km
nga qendra
Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Pazari i ri, rruga hoxha tahsim, jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 50 m2. apartamenti ndodhet ne katin e 1 ne pallat te ri. apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi dhe tualet...
20/01/2021 11:39

250 Euro - Jepet Me Qera ,apartament 1+1 , I Mobiluar Tek Rruga Myslym Shyri

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
8
0.87 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet me qera apartament 1+1 ne katin e tete , ne pallat te ri , me ashensor . apartamenti ka siperfaqe 65 m2 , i organizuar ne nje sallon ndenje , ambient gatimit , nje dhome gjumi mekrevat dopio, n...
20/01/2021 11:34

300 Euro - Apartament 1+1 Per Qera Prane Shkolles Petro Nini Luarasi

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
50.00 m2
Kati
1
1.02 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Jepet me qera apartament 1+1 ne katin e pare ne pallat egzistues , pa ashensor . apartamenti ka siperfaqe 50m2 , i organizuar ne nje sallon ndenje te perbashket me ambientin e gatimit,nje dhome gjumi...
20/01/2021 11:29

28,000 Leke - Jepet Apartament Me Qira 1+1 Tek Siri Kodra

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
2
1.85 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja   jepet apartament me qira 1+1 tek siri kodra bulevardi i ri.me siperfaqe 80m2. kati i 2organizohet:   •salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku.•1 dhom gjumi•1 tualeteofrohet:•  i m...
20/01/2021 11:20

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim