🏡 ambiflikator

🕵 Online 65 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje  

400 Euro - Super Apartament 2+1 Tek Ekonomiku - Pallat I Ri Me Ashensor Me Cip

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
110.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.98 Km nga qendra)
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Me qera super apartament 2+1 tek ekonomiku - pallat i ri me ashensor me cipdhenbsp; | mobilim i ri dhe me shume shije | kondicioner | parket cilesor | dhomat e gjumit te kompletuara | te gjitha instal...
23/11/2020 01:05

30,000 Leke - Jepet Ap 1+1 Pll I Ri Zogu I Zi Perball Ring Center

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
75.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(0.77 Km nga qendra)
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi ☑️jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek zogu i zi perball ring center ne pallat te mireadministruar , eshte i sapo rregulluar me paisje dhe dyshek t...
23/11/2020 09:19

330 Euro - Jepet Ap 1+1 Vasil Shanto Pas Universitetit Europian

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
3
1.70 Km
nga qendra
Tirane | Vasil Shanto ☑️jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor ne nje nga zonat me te mira te tiranes dhe me pozicion shume te miredhenbsp;☑️apartamenti perbehet ngadhenbsp;dhenbsp; ...
23/11/2020 17:06

27,000 Leke - Apartamenti Me Qera 1+1, Te Kodra E Diellit

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
1
2.31 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Jepet apartament me qira 1+1,me siperfaqe 65m2 ,ndodhet tek fillimi i kodres se  diellit .kati i pare banimi ,i nje pallati te ri .organizohet ne sallon mdenje + kuzhin ,dhome gjumi ,tualet.e arredua...
23/11/2020 16:30

350 Euro - Jepet Me Qera Apartament Ne Myslym Shyr

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
5
0.87 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet apartament 2+1 me qira ne zonen e myslym shyrit. zona ku ndodhet eshte nje nder me te preferuarat ne kryeqytet. apartamenti ndodhet ne nje pallat egzistues ne rruge kryesore,ne katin e peste. k...
23/11/2020 15:51

250 Euro - Apartament Me Qera 1+1, Kodra E Diellit

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
48.00 m2
Kati
1
2.31 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Jepet apartament me qira 1+1 me siperfaqe 48 m2, ndodhet te kodra e diellit, afer fondacionit eleonora. organizohet ne sallon ndenje + ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. ndodhet ne...
23/11/2020 15:24

400 Euro - Apartament 1+1 Me Qera

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
3
1.62 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Jepet me qira apartament 1+1 te komuna e parisit, ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes. apartamenti ka siperfaqe totale 70m2, me nje ballkon super te bollshme, ku ne fakt i gjithe apartamenti k...
23/11/2020 14:54

300 Euro - Tirane, Jap Me Qera Apartament 2+1+blk Kati 2, 90 M² 300 Euro (rruga

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
2
1.11 Km
nga qendra
Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Jepet me qera apartament 2+1 në rrugën hoxha tahsim. apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe totale 90 m2. apartamenti është totalisht i mobiluar, për...
23/11/2020 14:52

350 Euro - Tirane, Jap Me Qera Apartament 2+1+blk Kati 4, 80 M² 350 Euro (qende

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
4
1.22 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet me qera apartament 2+1 në qendër. apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe ka sipërfaqe totale 80 m2. apartamenti është totalisht i mobiluar, përbëhet nga salloni bashkë me ambjenti...
23/11/2020 14:52

300 Euro - Tirane, Jap Me Qera Apartament 1+1+blk Kati 7, 75 M² 300 Euro (xhamia

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
7
0.74 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qera apartament 1+1 te xhamia e tabakëve. apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe totale 75 m2. apartamenti është totalisht i mobiluar, pë...
23/11/2020 14:52

330 Euro - Tek Tregu Elektrik - 2+1 I Rikonstruktuar Dhe I Ri, Ne Pallat Me Ashe

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
80.00 m2
Siperfaqa
8
Kati
(0.69 Km nga qendra)
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Jepet me qera tek tregu elektrik - apt 2+1 i rikonstruktuar dhe i ri, ne pallat me ashensor | mobilim super cilesor | kondicioner dhe cdo pajisje elektroshtepiake funksionale | dhomat e gjumit te komp...
23/11/2020 11:42

300 Euro - Qera, Apartament 1+1, Ali Demi, Tiranë, Al18629

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
72.00 m2
Kati
2
1.34 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Apartamenti është i pozicionuar ne rrugën ali demi, tiranë. informacion mbi apartamentin: • kati i 2 banim. • sipërfaqja e apartamentit : 72 m2. • orientimi : perëndim. • dokumentac...
23/11/2020 14:32

500 Euro - Tirane, Jap Me Qera Apartament 2+1+blk Kati 7, 100 M² 500 Euro (qende

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
7
0.85 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri ...
23/11/2020 13:04

450 Euro - Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Qira, Bosh . Rruga '' Panorama

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
86.00 m2
Kati
6
1.29 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Jepet me qera 2+1 kati i 6, me siperfaqe 86 m2 .ofrohet bosh ,e pershtatshme per banim dhe zyra organizohet nga sallon i përbashkët me kuzhinën , dy dhoma ,nje korridor ,nje tualet , nje ballkon...
23/11/2020 12:47

300 Euro - Tirane, Jap Me Qera Apartament 2+1+a+blk Kati 1, 129 M² 300 Euro (don

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
129.00 m2
Kati
1
1.92 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Apartamenti është i pozicionuar në zonën e don boskos. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqe 109 m2 • verandë 20m2 • kati i 1 banim • orientimi: jug organizimi : • ambient ndenjie ...
23/11/2020 12:18

28,000 Leke - Apartament 1+1 Per Qira Astir

Ambjenti
1+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
3
4.32 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 70m2 ne rrugen migjeni ne astir prane kompleksit molla  ne nje zone te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet m...
23/11/2020 11:59

450 Euro - Apartament 2+1 Me Qira Ne Don Bosko

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
95.00 m2
Kati
4
85.70 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Don bosko, prane bar artistit, jepet me qira apartament 2+1, siperfaqja 95 m2, kati i 4 me ashensor. apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, kondicioner, shtruar me pa...
23/11/2020 11:56

1,000 Euro - Apartament Luksoz Me Qera, Liqeni Thate

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
3
2.45 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Jepet me qera apartament luksoz ne zonen e liqenit te thate. hyrja eshte shume e investuar, e kuruar deri ne detaje me arkitekt dhe me te gjitha elektroshtepiaket te markave me te mira. apartame...
23/11/2020 11:55

250 Euro - Apartament 2+1 Per Qira Medrese

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
87.00 m2
Kati
4
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja   jepet apartament me qira 2+1 me siperfaqe 87m2, i mobiluar ne gjendje te mire. ndodhet tek medreseja , ne katin e 4 te banimit te nje pallati pa ashensor. organizohet ne sallon ndenje+ambjent gati...
23/11/2020 11:50

250 Euro - Jepet Ap 2+1 Zogu I Zi Pran Zojes Se Keshillit Mire

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
103.00 m2
Kati
2
2.27 Km
nga qendra
Tirane | Rruga Dritan Hoxha ☑️jepet apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek zogu i zi afer ring center ne pallat te mireadministruar , eshte i sapo rregulluar me paisje dhe dyshek te r...
23/11/2020 11:44

300 Euro - 2+1 Tek Rruga E Kavajes (spitali Gjerman) I Mobiluar | Kuzhine E Re |

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
66.00 m2
Kati
5
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Me qera apartament 2+1 tek rruga e kavajes (spitali gjerman) vendodhje nga me te mirat ne tirane | tavan i larte, jep ndjenjen e nje hapesire te madhe | i mobiluar | kondicioner | kuzhine e re | dhoma...
23/11/2020 11:43

330 Euro - Tek Tregu Elektrik - 2+1 I Rikonstruktuar Dhe I Ri, Ne Pallat Me Ashe

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
8
0.69 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Jepet me qera tek tregu elektrik - apt 2+1 i rikonstruktuar dhe i ri, ne pallat me ashensor | mobilim super cilesor | kondicioner dhe cdo pajisje elektroshtepiake funksionale | dhomat e gjumit te komp...
23/11/2020 11:42

23,000 Leke - Jepet Me Qera Apartamenti 1+1 Ne Astir E Mobiluar

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
4
2.90 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qera apartamenti 1+1 e mobiluar, ne astir perrballe viles l. apartamenti ka 1 sallon, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 2 ballkone. apartamenti eshte ne gjendje shume te mire. cmimi i apartamentit esh...
23/11/2020 11:41

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim