Apartament 2+1 me qira ne Astir Tirane

Shtepi me qera Data: 28/02/2020 18:48 Post ID: 685

400 Euro

  • Apartament 2+1 me qira ne Astir
  • Apartament 2+1 me qira ne Astir
  • Apartament 2+1 me qira ne Astir

Two bedroom apartment for rent in Astir

Two bedroom apartment for rent in Astir at 'Alfa Bank'.
It is situated on the 9th floor of a new building, well managed with elevator on the main road.
It is organized by a spacious living room with kitchen, 2 bedrooms, 2 bathrooms and 3 balconies.
It is paved with parquet and is equipped with electric appliances of the highest quality brands.
The apartment is available on January 3rd.
Price 400 euro month.Neto


Pagesa 400 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 105.00 m2
Kati Kati 9
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 161

Apartament 2+1 me qira ne Astir tek 'Alfa Bank'.
Pozicionohet ne katin e 9 te nje pallati te ri, te mire administruar me ashensor buze rruges kryesore.
Organizohet nga nje sallon i bollshem bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tuale si dhe 3 ballkone.
Eshte i shtruar me parket dhe eshte i pajisur me elektroshtepiaket e markave me cilesore.
Apartamenti eshte i disponueshem ne date 3 janar.
Cmimi 400 euro/muaj.Neto

Njoftimi ID: 685