Jepet 2+1 me qira ne Allias. Tirane

Shtepi me qera Data: 21/01/2020 18:34 Post ID: 2471

Two bedroom apartment for rent in Allias.

Two bedroom apartment for rent in Allias. The apartment is cured to detail and previously uninhabited. It is organized with a corridor that distributes the rooms, living room, kitchen, 2 bedrooms, 2 bathrooms. The entrance is special. The apartment costs 350 euros. Contact us for more information


Pagesa 350 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 104.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Njazi Meka, Tirana, Albania - Harta
Lexime 104

Jepet apartment 2+1 me qira ne Allias. Apartment eshte i kuruar deri ne detaje dhe i pabanuar me pare. Organizohet me koridor qe ben shperndarjen neper dhoma, salon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete. Hyrja eshte e vecante. Apartmenti kushton 350 euro. Per me shume informacion kontaktoni Njoftimi ID: 2471