🏡 11 qera tirane

🕵 Online 26 lexues | ⏳ 2 njoftime ne pritje  

470eu* 3+1+kuzh+studio+2bllk (ekonomiku - Rr. Elbasanit) Mundesi E Art

3+1 E Mobiluar
Ambjenti
140.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.76 Km nga qendra)
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e arte per te banuar ne nje nga vilat me te mira afe...
21/10/2020 18:18

28,000 Leke - Apartament 1+1 Per Qira Pran Medreses

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
63.00 m2
Kati
2
1.45 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 60m2 ne rrugen ferit xhaiko prane tregut te medreses ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne kati e 3 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon ...
22/10/2020 00:37

28,000 Leke - Shtepi Me Qera E Mobiluar

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
3
2.56 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qera shtepia te zona e bulevardit te ri ,tirane .vetem per vajza .shtepia eshte e pershtatshme per 4 vajza, 2 dhoma gjumi me dy krevata secila, sallon , korridor , tualet dhe ballkon. kati 3....
21/10/2020 23:58

230 Euro - Jepet Apartament Me Qira 2+1 Tek Misto Mame!

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
94.00 m2
Kati
4
3.09 Km
nga qendra
Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Jepet apartament 2+1 me qira tek pallatet cabenj, misto mame apartamenti ndodhet ne katin e 2 teknik. eshte i mobiluar dhe organizohet nga nje sallon plus kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ...
21/10/2020 23:56

265 Euro - 2+1 Ne Ali Dem (oslo) I Rikonstruktuar 100%, Totalisht I Ri | Kondicio

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
5
1.15 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Jepet super apartament me qira 2+1 i rikonstruktuar 100% totalisht i ri| kondicioneri dhe parketi i ri | i sapo lyer | strukture e mire hapesire e madheq2419te dhenat e ndarjes:🔸️- 1 soxhorno + 1...
21/10/2020 23:40

28,000 Leke - Jepet Me Qera Apartamenti 2+1 E Mobiluar Ne Astir

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
2
2.87 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qera apartamenti 2+1 ne astir, perrballe viles l. apartamenti ka 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone. apartamenti eshte e moiluar dhe ndodhet ne katin e 2. apartamenti eshte ne gje...
21/10/2020 23:40

33,000 Leke - Shtepi Me Qera Tek Ali Demi

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
2
1.99 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Kati i 2-te i nje vile 3 kateshe, perbehet nga 7 ambiente: banje, sallon ndenje, sallon ngrenie, guzhine, 2 dhoma gjumi, ballkon.me siperfaqe 120 m2. ambienti eshte i mobiluar plotesisht dhe ne gjendj...
21/10/2020 23:37

22,000 Leke - Kat Vile 1+1 Per Qira Pallati Me Shigjeta

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
1
2.40 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qira kati 1 i nje vile 1+1 me siperfaqe 70m2 ne rrugen e kavajes , prane pallatit me shigjeta fabrika e miellit  ne nje zone te mir te tiranes. organizohet me sallon te perbashket me kuzhine...
21/10/2020 22:04

Jepet Me Qera Gazonjere Prane Fakultetit Te Ekonomis

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
25.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(2.06 Km nga qendra)
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qera gazonjere prane fakultetit te ekonomisgazonjeria eshte e mobiluareshte shume e pershtateshme per studentakushtet jane shume bashkohoresiperfaqa e ambjentit eshte 25 m2adresa: rruga 3 vel...
21/10/2020 19:22

380eu* 2+1 Super Komod & I Kendshem ( Ministra Drejtesise- Rr. Fortuzi

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
80.00 m2
Siperfaqa
1
Kati
(2.10 Km nga qendra)
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartament 2+1 shume komod dhe i kendshem ( ministra drejtesise- rr. fortuzi- perballe patrissia) me vend parkimi privatq2383te dhenat e ndarjes:- 2 dhome gjumi- 1 sallon - 1 tualet- 1 korridor - 1 ...
21/10/2020 17:44

35,000 Leke - Apartament 2+1 Me Qera, Rruga E Kavajes

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
97.00 m2
Kati
4
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqedhenbsp; 97 m2, prane condor center.organizohet ne sallonin e ndenjes, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.ndodhet ne katin 4 banim, pallat i ri me ashens...
21/10/2020 21:33

30,000 Leke - Jepet Apartament Me Qera 2+1, Ne Astir

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
97.00 m2
Kati
3
3.10 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet apartament me qera 2+1+2 tualete i mobiluar kati 3,pallat i ri me ashensor astir 30.000 leke...
21/10/2020 21:17

35,000 Leke - Apartament 2+1 Per Qira Fusha E Aviacionit

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
2
2.23 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 80m2 ne fushen e aviacionit prane bar oslos ne nje zone shume te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallo...
21/10/2020 21:12

350 Euro - Jepet Me Qera Apartament Te Rr.e Durresit 350 Eur /muaj

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
78.00 m2
Kati
5
0.77 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Jepet me qera apartament te rruga e durresit . apartamenti ndodhet te kati 5 e pallatit 6 kateve. apartamenti jepet me qera 100% mobiluar ,.totalisht i rikonstruktuar . 350 metra larg qendres e tirane...
21/10/2020 21:02

280 Euro - Apartament 2+1 Me Qera, Ali Demi

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
5
1.34 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Jepet me qera apartament 2+1 pas shkolles "1 maj", ne zonen e ali demit. apartamenti eshte i strukturuar nga dy dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, ballkon, tualet, koridor shperndares. ndodh...
21/10/2020 20:38

240 Euro - Jepet Apartament 1+1 Me Qera

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
2
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qera apartament 1+1 tek selvia. ...
21/10/2020 20:35

30,000 Leke - Apartament Me Qera 2+1+1 Rr.dibres

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
89.00 m2
Kati
3
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja ...
21/10/2020 20:32

250 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Rruga E Dibres ( Prane Selvise)

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
64.00 m2
Kati
3
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga e dibres ( prane selvise)apartament i mobiluar 1+1 i gjithi i shtruar me parket.apartamenti eshte i mobiluar ne menyre mjaft cilesore dhe ka te gjitha elktroshte...
21/10/2020 20:31

30,000 Leke - Kat Vile 2+1 Me Qera , Shkolla E Bashkuar

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
98.00 m2
Kati
1
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet hyrje me qera 2+1, me siperfaqe 98m2, ndodhet afer rajonit numer 4. organizohet ne sallon ndenje + ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, oborr. ndodhet ne katin e pare te nje vile 2 ...
21/10/2020 20:31

250 Euro - Jepet Apartament Me Qera 1+1 , 42m2+ 150m2 Tarraca ,bulevardi Zogu I P

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
42.00 m2
Kati
10
0.70 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet apartament me qera 1+1 , 42m2+ 150m2 tarraca ,bulevardi zogu i pare pran hotel ideadhenbsp;pallat i ri dhenbsp;dhenbsp;kati i 10me ashensororganizohet:•1 dhoma gjumi•sallon ndenje i perbashk...
21/10/2020 20:26

250 Euro - Apartament 1+1 Me Qera, Amerikan 2

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
57.00 m2
Kati
7
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet apartament me qira 1+1, me siperfaqe 57 m2, ndodhet te spitali amerikan 2. organizohet ne sallon ndenje + ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet. ndodhet ne katin e 7 banim, pallat i ri. e mo...
21/10/2020 20:23

22,000 Leke - Jepet Me Qera Gazonjere Prane Fakultetit Te Ekonomis

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
25.00 m2
Kati
3
2.06 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qera gazonjere prane fakultetit te ekonomisgazonjeria eshte e mobiluareshte shume e pershtateshme per studentakushtet jane shume bashkohoresiperfaqa e ambjentit eshte 25 m2adresa: rruga 3 vel...
21/10/2020 19:22

350 Euro - Apartament Me Qera 2+1 , Rruga E Elbasanit

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
76.00 m2
Kati
4
1.25 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet apartament me qira 2+1, me siperfaqe 76 m2, ndodhet te rruga budi, mbrapa ambasades amerikane. organizohet ne sallon ndenje, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, me kondicioner. ndodhet ne...
21/10/2020 18:57

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim