🏡 11 me qear

🕵 Online 179 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje  

Apt 1+1 Komod I Rregullte- Me Cdo Pajisje A+++ (harxhon Pak Energji) N

270 Euro

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
55.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(1.76 Km nga qendra)
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Dhenbsp;apartament 1+1 i madh ne super vendodhje ( qetesi, rrethohet me gjelberim ne gjitha anet) me orientim lindje dhe me cdo pajisje elektrshtepiake a+++ ( harxhojne shume pak energji) me 2 kondici...
28/09/2020 10:05

Apartament Me Qera

35,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
66.00 m2
Kati
7
0.61 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartament me qera 1+1, korridor, dhome gjumi, tualet, soxhorno, ballkon. i pajisur plotesisht me te gjitha pajisjet per gatim, ngrohje/ftohje, qendrim, fjetje....
28/09/2020 10:50

Ndarje Qeraje

400 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
98.00 m2
Kati
5
1.32 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Kerkojme nje vajze per ndarje qeraje ap 2+1.shtepia eshte e mobiluar edhe ne gjendje te re. ...
28/09/2020 10:50

Apartament 2+1 Per Qira Rruga E Kavajes

300 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
2
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 100m2 ne rrugen e kavajes pran 21 dhjetorit ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te perba...
28/09/2020 10:49

Apartament 2+1 Me Qera, Rruga E Kavajes

35,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
97.00 m2
Kati
4
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqedhenbsp; 97 m2, prane condor center.organizohet ne sallonin e ndenjes, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.ndodhet ne katin 4 banim, pallat i ri me ashens...
28/09/2020 10:49

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Prane Taivanit

30,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
2
0.52 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 70m2 ne rrugen ibraim rrugova prane taivanit ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te perb...
28/09/2020 10:48

Apartament 1+1 Per Qira Rruga E Kavajes

30,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
63.00 m2
Kati
2
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 63m2 ne rrugen e kavajes prane spitalit gjerman ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te p...
28/09/2020 10:48

Apartament Me Qera 2+1+1 Rr.dibres

30,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
89.00 m2
Kati
3
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja ...
28/09/2020 10:46

📣jepet Me Qera Hyrje 1+1 Me Super Cmim/ Komuna E Parisit

220 Euro

1+1 Pa Mobiluar
Ambjenti
70.00 m2
Siperfaqa
1
Kati
(1.62 Km nga qendra)
Tirane | Komuna e parisit 🏠jepet me qera hyrje ne nje nga zonat me te preferuara ne tirane. 👉🏻hyrja ndodhet ne katin perdhe te nje pallati e paisur me ashensor. 👉🏻ka nje siperfaqe prej 70 m2. 📌hyrja ...
28/09/2020 09:11

Super Apartament 2+1 Tek Ekonomiku - Pallat I Ri Me Ashensor Me Cip

400 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
110.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(2.10 Km nga qendra)
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Me qera super apartament 2+1 tek ekonomiku - pallat i ri me ashensor me cip  | mobilim i ri dhe me shume shije | kondicioner | parket cilesor | dhomat e gjumit te kompletuara | te gjitha instalimet f...
27/09/2020 10:43

📣shtepi Me Qera 1+1 Prane Universitetit Te Ekonomikut

300 Euro

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
80.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(0.07 Km nga qendra)
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA 📣jepet shtepi me qeradhenbsp;👉🏻shtepia ka nje siperfaqe prej 80 m2👉🏻e organizuar ne 1+1 shtepia ofron:•sallon•kuzhine•dhome gjumi•ballkon🔅nodhet ne katin e dyte te nje viledh...
27/09/2020 17:59

💥apartament 2+1 Me Qera, I Supermobiluar Shume Prane Qendres/tirane

350 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
65.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(1.45 Km nga qendra)
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja 📣jepet apartament me qera🔸apartamenti ka nje siperfaqe prej 65 m2.🔹organizohet ne 2+1:•kuzhine, sallon•2 dhoma gjumi-dhome gjumi martesore-dhome gjumi per femije me tre krevate•korridor...
27/09/2020 15:01

Apartament 1+1 Per Qira Ne Qender 30.000 All

30,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
51.00 m2
Kati
2
0.33 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet me qera apartmenti 1+1 me siperfaqe 51m2 ne rrugen reshit Çollaku tek bulevardi gjergj fishta  ne nje zone shum te mire te tiranes perball taiwan center .ndodhet ne katin e 2 te nje pallati eg...
28/09/2020 10:42

Njoftim Per Ndarje Qeraje

12,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
40.00 m2
Kati
3
1.62 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Kerkohet vajze per ndarje qeraje, komune e parisit,tirane. ...
28/09/2020 10:39

Super Ap 2+1 Tek Komuna Parisit ( Tirana Bank )

350 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
96.00 m2
Kati
13
1.62 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Apartmenti dublex 2+1, tek komuna parisit (afer tirana bank), kati 13-te me ashensor,i mobiluar me te gjitha kushtet,per ta pare kontaktoni +355 68 256 7777 cmimi 350€ ...
28/09/2020 10:33

Apartament 1+1 Per Qera Tek Kodra E Diellit.

250 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
68.00 m2
Kati
3
2.31 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Jepet per qira apartament 1+1 tek kodra e diellit prane eleonores. hyrje e rregullt dhe me hapesire te bollshme. apartamenti eshte i mobiluar totalisht ne gjendje shume te mire me te gjitha orendite d...
28/09/2020 10:25

Okazion. Jepet Me Qera Ap 1+1 Prane Me Rrugen Myslym Shyrri Te Kryqezi

300 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
5
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet apartament 1+1 me qera ne qender, rruga sami frasheri prane pallatit swaroskit si vendodhje.te gjitha pajisjet elektro - shtepiake jane ne gjendje shume te mire• siperfaqe 60m2• kati 5 pall...
28/09/2020 10:15

Apt 1+1 Komod I Rregullte- Me Cdo Pajisje A+++ (harxhon Pak Energji) N

270 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
55.00 m2
Kati
4
1.76 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Dhenbsp;apartament 1+1 i madh ne super vendodhje ( qetesi, rrethohet me gjelberim ne gjitha anet) me orientim lindje dhe me cdo pajisje elektrshtepiake a+++ ( harxhojne shume pak energji) me 2 kondici...
28/09/2020 10:05

Jepet Ap 1+1 Bllok

350 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
3
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo ☑️jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne bllok , i organizuar shume mire dhe me lokacion perfektdhenbsp;...
28/09/2020 09:59

Jepet Super Ap 2+1 Tek Stadiumi Dinamo

600 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
2
1.26 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo ☑️jepet apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne cdo detaj ne nje nga zonat me te mira te tiranes pran stadiumit dinamo ne pallat te ri me ashensor dhe me pamje shume te mire , apartamenti eshte i ...
28/09/2020 09:59

Jepet Ap 1+1 Pran Europianit

400 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
74.00 m2
Kati
4
Tirane | Vasil Shanto ☑️jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor i perbere nga nje dhome gjumi , sallon , kuzhine , tualet , dhe me pozicion shume te mire ☑️lokacioni eshte perfekt pa...
28/09/2020 09:59

Jepet Ap 2+1 Pran Venecias Rr Elbasanit

450 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
3
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA ☑️jepet super apartament 2+1 i mobiluar shume mire me arkitekt me nje stil bar ku edhe ne shtepi do te duket vetja si ne lokal dhenbsp;me nje stil shume te vecantdhenbsp;☑️apartamenti perbehet...
28/09/2020 09:59

Jepet Super Ap 1+1 Rr Elbasanit Bashk Me Garazhd

370 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
83.00 m2
Kati
3
2.25 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA ☑️jepet apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek rruga e elbasanit perball ekonomikut , ne nje pallate te ri me ashensor te ndertuar vitet e funditdhenbsp;☑️apartamenti eshte ...
28/09/2020 09:58

Apartament 1+1 Per Qira Ne Qender

30,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
3
0.23 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 60m2 ne rrugendhenbsp; cameria ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te ndare nga kuzhina,...
28/09/2020 09:45

Apartament 2+1 Per Qira Ne Don Bosko

30,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
1
1.75 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Jepet me qira kati 1 i nje vile 3 kateshe 2+1 me siperfaqe 100m2 ne rrugen rreli ne don bosko prane kullavedhenbsp; te arapit ne nje zone shume te mire te tiranes. organizohet me sallon te perbashket ...
28/09/2020 09:44

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim