🏡 11 allias

🕵 Online 27 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje  

420 Euro - 3+1+kuzh+studio+2bllk (ekonomiku - Rr. Elbasanit) Mundesi E Arte, Vile

3+1 i mobiluar
Ambjenti
140.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.98 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e arte per te banuar ne nje nga vilat me te mira afe...
24/01/2021 10:25

14,000 Leke - Jepet Me Qera Garsoniere

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
22.00 m2
Kati
1
1.15 Km
nga qendra
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Ne rrugen ali demi prane shkolles "kushtrimi i lirise" jepet me qera garsoniere 22 m2 e mobiluar , kati i pare ...
25/01/2021 07:17

22,000 Leke - Jepet Me Qera Apartamenti 1+1 Ne Astir

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
2
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qera 1+1 ne astir, perrballe viles l. apartamenti ka 1 sallon,1 dhome gjumi,1 tualet, 1 ballkon. apartamenti eshte e mobiluar dhe eshte ne gjendje shume te mire. cmimi i apartamentit eshte 22...
25/01/2021 07:02

14,000 Leke - Jepet Apartament 1+1 Me Qera

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
50.00 m2
Kati
1
4.01 Km
nga qendra
Tirana | Zone Periferike Shtepia eshte e mobiluar , ka oborr ku mund te parkohet nje makine , permban elektroshtepiaket e nevojshme si lavatrice frigorifer sic shikohen dhe ne fotot perkatese. shtepia ndodhet ne periferi te ...
25/01/2021 06:57

210 Euro - Qera, Garsoniere, Ali Demi, Tiranë, Al19294

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
40.00 m2
Kati
5
1.73 Km
nga qendra
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Qera, garsoniere, ali demi, tiranë.informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja e apartamentit: 40 m2.• kati i 5.organizimi :• ambient ndenje dhe ambient fjetje i përbashkët.• ambient gatimi....
25/01/2021 00:52

17,000 Leke - Fresku,prane Bamirit

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
45.00 m2
Kati
4
3.56 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Jepet garsoniere bashkohore arredim shume i kendeshem zone e qete dhe me mundesi parkimi ...
25/01/2021 00:23

320 Euro - Qera,apartament 2+1,unaza E Re(una19345)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
97.00 m2
Kati
2
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për qera.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë ish "anna market".informacion mbi apartamentin: • kati i 2 • sipërfaqja e apartamentit 97...
25/01/2021 00:22

250 Euro - Jepet Me Qera ,apartament 1+1 , I Mobiluar Tek Rruga Myslym Shyri

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
8
0.87 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet me qera apartament 1+1 ne katin e tete , ne pallat te ri , me ashensor . apartamenti ka siperfaqe 65 m2 , i organizuar ne nje sallon ndenje , ambient gatimit , nje dhome gjumi mekrevat dopio, n...
24/01/2021 23:43

250 Euro - Apartament 1+1 Me Qera, Stadiumi Dinamo

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
8
1.26 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Jepet apartament me qira 1+1 me siperfaqe 60 m2, ndodhet tek stadiumi dinamo.dhenbsp;organizohet ne sallon ndenje + ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet.dhenbsp;ndodhet ne katin e 8 pallat i ri me ...
24/01/2021 23:40

450 Euro - Vendbanim Ekskluziv (kod. Diellit 2- Rez. G&p) - 2+1+2wc+ballkon (105

2+1 i mobiluar
Ambjenti
105.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(0.69 Km nga qendra)
Tirana | Kodra e Diellit Mes gjelberimit dhe qetesise, jepet me qera apartament 2+1+2wc+ballkon (105 m2) bashkekohore, me shume stil dhe i investuar me mobilim, parket dhe pajisje premium | e bere nga pronari per vete | ndric...
24/01/2021 23:17

30,000 Leke - Jepet Shtepi Private Me Qira 1+1, Mbrapa Ministrise Se Arsimit,

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
1
0.73 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Jepet shtepi private me qira 1+1, mbrapa ministrise se arsimit, rruga "mihal duri", pallatet oshe.me siperfaqe 65 m2. kati i 1organizohet:   • salloni i ndenjes dhe kuzhina jane bashke• 1 dhome ...
24/01/2021 23:31

450 Euro - Vendbanim Ekskluziv (kod. Diellit 2- Rez. G&p) - 2+1+2wc+ballkon (105

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
105.00 m2
Kati
2
0.69 Km
nga qendra
Tirana | Kodra e Diellit Mes gjelberimit dhe qetesise, jepet me qera apartament 2+1+2wc+ballkon (105 m2) bashkekohore, me shume stil dhe i investuar me mobilim, parket dhe pajisje premium | e bere nga pronari per vete | ndric...
24/01/2021 23:17

37,000 Leke - Jepet Me Qera1+1 Me 2 Ballkone

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
1
2.10 Km
nga qendra
Tirana | Komuna e parisit Jepet me qera hyrje 1+1.hyrje është e shtruar me parket ,kondicioner,tualeti me dritare dhe komplet e mobiluar.jepet për të huaj ose për familjare për një kohë afatgjatë....
24/01/2021 23:08

32,000 Leke - Qera,apartament 2+1,unaza E Re,vila L

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
95.00 m2
Kati
2
3.35 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për qera.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,vila l.informacion mbi apartamentin: • kati i 2 • sipërfaqja e apartamentit 95m2.apartamenti dis...
24/01/2021 23:07

25,000 Leke - Jepet Apartament Me Qera 2+1+2(tualete) Ne Astir

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
104.00 m2
Kati
7
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet apartament me qera 2+1+2(tualete) i mobiluar kati 7, pallat i ri me ashensor astir 25000 leke 0694431811 ...
24/01/2021 23:05

300 Euro - Jepet Me Qira 1+1 Tek 21 Dhjetori

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
64.00 m2
Kati
4
1.09 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 📍21 dhjetori ▶️jepet apartament 1+1 me qira ‼ ▶️300€ ☎️069 25 32 954 ...
24/01/2021 22:08

250 Euro - Apartament 1+1 Per Qira , Don Bosko

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
62.00 m2
Kati
2
1.92 Km
nga qendra
Tirana | Don Bosko Jepet apartament me qira 1+1 me siperfaqe 62 m2, ndodhet ne don bosko, perballe vizion plus. organizohet ne sallon ndenje + ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 2 ballkone. ndodhet ne katin e 2 ...
24/01/2021 21:08

20,000 Leke - Kerkohet Nje Vajze Per Ndarje Qeraje

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
23.00 m2
Kati
4
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje.shtepia ndodhet ne astir peball ish kastratit.apartamenti eshte 1+1 ne katin e 4 te nje pallati,,qeraja eshte 200 mije lek ne muaj. ...
24/01/2021 20:54

25,000 Leke - Jepet Me Qira Apartament 1+1 Te Shkolla E Bashkuar

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
2
2.62 Km
nga qendra
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio   jepet apartament me qira 2+1, rruga "sul gjashta", 300 m nga qsut: shkolla e bashkuarme siperfaqe 90 m2, 3 ambiente, kati i 2 (totali i kateve 2)organizohet:   •ambienti i gatimit dhe i ngreni...
24/01/2021 20:44

25,000 Leke - Jepet Me Qira Shtepi 1- Kateshe 2 +1 Ne Fund Te Rruges 5 Maji Tirane

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
1
1.88 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Ne fund te rruges 5 maji j tirane jepet me qira shtepi 1- kateshe 2+1 me siperfaqe te brendshme 120 m2.shtepia perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhome ndene/kuzhine, koridori,veranda dhe tualeti. shtepia es...
24/01/2021 20:41

22,000 Leke - Jepet Apartament Me Qera 1+1,i Mobiluar Ne Astir

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
7
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet apartament me qera 1+1 ( i mobiluar ) astir kati 7 22000 leke (te reja) 0694431811 ...
24/01/2021 20:37

28,000 Leke - Apartament 1+1 Me Qira Afer Kopshtit Zoologjik

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
56.00 m2
Kati
1
2.69 Km
nga qendra
Tirana | Liqeni i thate/Kopshti botanik Rruga peti, prane kopshtit zoologjik, jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 56 m2. apartamenti ndodhet ne katin e 1 ne pallat te ri. apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi dhe t...
24/01/2021 20:00

260 Euro - Apartament 2+1 Me Qera Ne Ysberisht

2+1 i mobiluar
Ambjenti
110.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(3.34 Km nga qendra)
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Apartament 2+1+2, në zonën e yzberishtit. apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim dhe ka siperfaqe e pergjithshme ndertimi 103.49 m2 siperfae neto 85.73 m2 aparatmenti është i organizuar :korr...
24/01/2021 12:22

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim