🏡 0692205748

🕵 Online 26 lexues | ⏳ 2 njoftime ne pritje  

420 Euro - 3+1+kuzh+studio+2bllk (ekonomiku - Rr. Elbasanit) Mundesi E Arte, Vile

3+1 i mobiluar
Ambjenti
140.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.98 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e arte per te banuar ne nje nga vilat me te mira afe...
21/01/2021 00:18

450 Euro - Jepet Ap 2+1 Tek Garda Ne Bllok

2+1 i mobiluar
Ambjenti
98.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(0.52 Km nga qendra)
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo ☑️jepet super apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek garda pran liqenit te tiranes ☑️apartamenti perbehet nga 🔹2 dhoma gjumi ...
20/01/2021 12:09

350 Euro - Jepet Super Apartament Me Qera 1+1 Prane Gardes

1+1 i mobiluar
Ambjenti
76.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(0.52 Km nga qendra)
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo ☑️jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne bllok pran gardes ne nje pallat te ri me ashensor dhe me pamje shume te mire ☑️apartamenti perbeh...
20/01/2021 09:15

330 Euro - Jepet Apartament Me Qera 2+1 Tek Liqeni I Thate

2+1 i mobiluar
Ambjenti
105.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(2.48 Km nga qendra)
Tirana | Liqeni i thate/Kopshti botanik ☑️jepet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek liqeni i thate ne nje kompleks shume te mire dhe me pamje perfekte ☑️apartamenti perbehet nga 🔹 2 dhome gjumi...
19/01/2021 13:22

550 Euro - Duplex 3+1+depo +2 Tualete Dhe Ballkone (eleonora - Kodra E Diellit) A

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
175.00 m2
Kati
3
2.14 Km
nga qendra
Tirana | Kodra e Diellit Duplex 3+1+2 tualete dhe ballkone (eleonora - kodra e diellit) pallat i ri me ashensor | kati 3dhe4 | i kompletuar dhe investuar nga pronaret si per vete | parket, mobilim i mirembajtur dhe cdo elektr...
21/01/2021 01:48

420 Euro - 3+1+kuzh+studio+2bllk (ekonomiku - Rr. Elbasanit) Mundesi E Arte, Vile

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
140.00 m2
Kati
3
1.98 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e arte per te banuar ne nje nga vilat me te mira afe...
21/01/2021 00:18

22,000 Leke - Jepet Me Qera Apartamenti 1+1 Ne Astir

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
2
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qera 1+1 ne astir, perrballe viles l. apartamenti ka 1 sallon,1 dhome gjumi,1 tualet, 1 ballkon. apartamenti eshte e mobiluar dhe eshte ne gjendje shume te mire. cmimi i apartamentit eshte 22...
20/01/2021 23:59

14,000 Leke - Jepet Apartament 1+1 Me Qera

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
50.00 m2
Kati
1
4.01 Km
nga qendra
Tirana | Zone Periferike Shtepia eshte e mobiluar , ka oborr ku mund te parkohet nje makine , permban elektroshtepiaket e nevojshme si lavatrice frigorifer sic shikohen dhe ne fotot perkatese. shtepia ndodhet ne periferi te ...
20/01/2021 23:59

14,000 Leke - Jepet Me Qera Garsoniere

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
22.00 m2
Kati
1
1.15 Km
nga qendra
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Ne rrugen ali demi prane shkolles "kushtrimi i lirise" jepet me qera garsoniere 22 m2 e mobiluar , kati i pare ...
20/01/2021 23:43

240 Euro - Garsoniere Me Qera, Kodra E Diellit

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
45.00 m2
Kati
2
2.22 Km
nga qendra
Tirana | Kodra e Diellit Jepet me qera garsoniere te kodra e diellit. zone shume e mire, me te gjitha fasiltetet ne afersi per nje jetese sa me komode. hryja ka siperfaqe 45m2 dhe eshte e areduar shume mire. me te gjitha k...
20/01/2021 23:38

450 Euro - Vendbanim Ekskluziv (kod. Diellit 2- Rez. G&p) - 2+1+2wc+ballkon (105

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
105.00 m2
Kati
2
0.69 Km
nga qendra
Tirana | Kodra e Diellit Mes gjelberimit dhe qetesise, jepet me qera apartament 2+1+2wc+ballkon (105 m2) bashkekohore, me shume stil dhe i investuar me mobilim, parket dhe pajisje premium | e bere nga pronari per vete | ndric...
20/01/2021 23:14

400 Euro - Jepet Me Qira Apartament 2+1 Ne Rrugen Sami Frasheri Perballe Gjimnazi

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
107.00 m2
Kati
5
1.03 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen sami frasheri perballe gjimnazit petro nini tirane. apartamenti ka siperfaqe 107 m2, i lokalizuar ne nje nga zonat me te mira te tiranes. apartamenti eshte i or...
20/01/2021 22:28

450 Euro - Vendbanim Ekskluziv (kod. Diellit 2- Rez. G&p) - 2+1+2wc+ballkon (105

2+1 i mobiluar
Ambjenti
105.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(0.69 Km nga qendra)
Tirana | Kodra e Diellit Mes gjelberimit dhe qetesise, jepet me qera apartament 2+1+2wc+ballkon (105 m2) bashkekohore, me shume stil dhe i investuar me mobilim, parket dhe pajisje premium | e bere nga pronari per vete | ndric...
20/01/2021 23:14

250 Euro - Apartament 1+1 Me Qira Te Pazari I Ri

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
50.00 m2
Kati
1
0.56 Km
nga qendra
Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Pazari i ri, rruga hoxha tahsim, jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 50 m2. apartamenti ndodhet ne katin e 1 ne pallat te ri. apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi dhe tualet...
20/01/2021 21:29

200 Euro - Garsoniere Per Qera

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
39.00 m2
Kati
5
4.47 Km
nga qendra
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Garsoniere / qera / 200€ shkoze / kati 5 apartament i ri i mobiluar stil modern deri ne detaje, i pabanuar me pare, i pershtatur per cift, cdo gje e re, parket, kondicioner, etj ashensor / rruge ...
20/01/2021 21:28

160 Euro - Qera, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë 160 € /muaj Id: Opp+19286

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
5
3.72 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Jepet me qera, apartament 1+1 në zonën e freskut, rruga ramazn gaxherri.informacion mbi pronën:• sipërfaqja e apartamentit: 60 m2.• kati i 5.• orientim veri-lindje.• disponon dokumentacion...
20/01/2021 21:26

260 Euro - Apartament 2+1 Me Qera Ne Astir, Afer Bar Artisti

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
102.00 m2
Kati
5
3.35 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Apartament 2+1 +2me qera ne astir, afer bar artistit. plotesisht i mobiluar ne menyre mjaft komode. ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. prane rruges kryesore. orientim lindje ...
20/01/2021 21:25

300 Euro - Modern Dhe I Bere Me Arkitekt - 2+1+bllk (astir - Artisti) Hera E Pare

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
6
3.15 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Apartament 2+1 me ballkon (ne astir - artisti) i bere me arkitekt dhe hera e pare qe po jepet me qera | pallat i mbaruar ne 2012 | i kompletuar me mobilim dhe elektroshtepiake nga brende shume cilesor...
20/01/2021 20:33

25,000 Leke - Jepet Me Qira Shtepi 1- Kateshe 2 +1 Ne Fund Te Rruges 5 Maji Tirane

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
1
1.88 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Ne fund te rruges 5 maji j tirane jepet me qira shtepi 1- kateshe 2+1 me siperfaqe te brendshme 120 m2.shtepia perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhome ndene/kuzhine, koridori,veranda dhe tualeti. shtepia es...
20/01/2021 20:30

14,000 Leke - Kerkohet Nje Vajze Per Ndarje Qeraje

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
3
1.74 Km
nga qendra
Tirana | Komuna e parisit Kerkohet nje vajze e rregullt dhe korrekte per ndarje qeraje, 140 mije leke personi. apartamenti 1+1 ne zone te mire, tek komuna e parisit, prane qendres kristal ...
20/01/2021 19:19

32,000 Leke - Qera,apartament 2+1,unaza E Re,vila L

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
95.00 m2
Kati
2
3.35 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për qera.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,vila l.informacion mbi apartamentin: • kati i 2 • sipërfaqja e apartamentit 95m2.apartamenti dis...
20/01/2021 19:15

35,000 Leke - Jepet Apartament Me Qira 2+1 Tek Rruga E Duresit Afer Kafe Flora

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
3
0.77 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi ...
20/01/2021 19:13

22,000 Leke - Jepet Apartament Me Qera 1+1,i Mobiluar Ne Astir

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
7
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet apartament me qera 1+1 ( i mobiluar ) astir kati 7 22000 leke (te reja) 0694431811 ...
20/01/2021 19:08

210 Euro - Qera, Garsoniere, Ali Demi, Tiranë, Al19294

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
40.00 m2
Kati
5
1.73 Km
nga qendra
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Qera, garsoniere, ali demi, tiranë.informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja e apartamentit: 40 m2.• kati i 5.organizimi :• ambient ndenje dhe ambient fjetje i përbashkët.• ambient gatimi....
20/01/2021 19:07

25,000 Leke - Jepet Apartament Me Qera 2+1+2(tualete) Ne Astir

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
104.00 m2
Kati
7
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet apartament me qera 2+1+2(tualete) i mobiluar kati 7, pallat i ri me ashensor astir 25000 leke 0694431811 ...
20/01/2021 19:04

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim