Ofrojme lyerje me boje , Lyerje Shtepie , Lyerje Fasade , Ambiente tregetare , Stukime , Patinime . Tirane

Mirmbajtje Ambjenti 20/07/2022 16:48 Post ID: 75814


Pagesa 100 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 35

 Ofrojme lyerje me boje , Lyerje Shtepie , Lyerje Fasade , Ambiente tregetare , Stukime , Patinime .

Zgjedhje te ngjyrave nga ju sipas deshires .
Llojet e bojrave qe perdorim jane sipas deshires se klientit .
Eksperience mbi 15 vjecare ne kete fushe Ne Greqi
Ju ofrojme cmimet me te mira dhe cilesi ne punime , garanci dhe korrektesi.
Per cdo informacion na kontaktoni.

Ju faleminderit!