Bojaxhi Mobiljesh Tirane

Mirmbajtje Ambjenti 01/09/2022 22:28 Post ID: 75813


Pagesa 70 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania - Harta
Lexime 80

👉 Bojaxhi Mobiljesh


-Punime cilesore , cmime te mira dhe korrektesi.

-Per cdo informacion na kontaktoni.

👉Cilesi dhe profesionalizem

Ju faleminderit!