Sherbime Hidraulike-Elektrike, Ofrojme dhe IMPD me standarde europiane Tirane

Mirmbajtje Ambjenti 08/04/2021 20:28 Post ID: 1671


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 574

Ne ofrojme sherbime te instalimit elektrik, hidraulik, administrues perfshir ketu IMPD me standarte europiane.

Per me shume informacion na kontaktoni!