🏡 mirmbajtje ambjenti

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 

Riparojm Elektroshtepiake Frigorifera Lavatrice

Tirane | Fresku/Linze Ofrojm sherbim ne familje per riparim elektroshtepiake te medha si lavatrice frigorifera dhe soba japim garanci per cdo pjes qe nderrohet si dhe korrektesi per punen mund te kontaktoni ne cel ...
21/05/2021 13:38

Sherbime Hidraulike-elektrike Man & Jen

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Ne ofrojme sherbime te instalimit elektrik, hidraulik, administrues perfshir ketu impd me standarte europiane.per me shume informacion na kontaktoni! ...
08/04/2021 20:28

Sherbime Hidraulike Me Eksperience Pune Ne Italy

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Sherbime hidraulike. 1.panele diellore 2.banjo guxhina. 3.aspirime. kollona. 4.kollona shiu . 5.kaldaja.murale . 6.bolitor ne tok . 7.pompa xhytse. normale. 8linja uji te gjitha llojet .fa...
28/02/2021 20:19

Tapeti Magjik

Tirane | Don Bosko Larje tapetash ne menyre te detajuar larje krehje dizinfektim aromatizim amballazhim sherbim ne familje i marrim dhe i sjellim brenda 24 ~48 oreve transporti kushton 200 leke . (mbi 15 ...
06/06/2020 21:02

Sherbime Mirembajtje “alpen Pulito”

Tirane | Rruga Dritan Hoxha Sherbime pastrimi higjeno-sanitareuni en iso 9001:2008 dhenbsp; dhenbsp;code ea 35alpen pulito është kompania e pastrimit më me eksperiencë në shqipëri, ajo ofron një gamë të gjerë shërbime...
10/01/2020 18:33

Sherbime Mirembajtje “albpastrim”

Tirane | Komuna e parisit Albpastrim ka nje ekip profesionistesh,teknologjine me te fundit dhe produktet me cilesore per ju!-sherbimet tona:1. mirembajtje mujore2. pastrime gjenerale3. pastrim fasade4. pastrim tapicerie 5. sh...
10/01/2020 18:25

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim