mirmbajtje ambjenti tek don bosko tirane

Tapeti Magjik

Tirana | Don Bosko Larje tapetash ne menyre te detajuar larje krehje dizinfektim aromatizim amballazhim sherbim ne familje i marrim dhe i sjellim brenda 24 ~48 oreve transporti kushton 200 leke . (mbi 15 ...
06/06/2020 21:02

Sherbime Mirembajtje “alpen Pulito”

Tirana | Rruga Dritan Hoxha Sherbime pastrimi higjeno-sanitareuni en iso 9001:2008 dhenbsp; dhenbsp;code ea 35alpen pulito është kompania e pastrimit më me eksperiencë në shqipëri, ajo ofron një gamë të gjerë shërbime...
10/01/2020 18:33

Sherbime Mirembajtje “albpastrim”

Tirana | Komuna e parisit Albpastrim ka nje ekip profesionistesh,teknologjine me te fundit dhe produktet me cilesore per ju!-sherbimet tona:1. mirembajtje mujore2. pastrime gjenerale3. pastrim fasade4. pastrim tapicerie 5. sh...
10/01/2020 18:25

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim