sherbime ekonomike dhe financiare

Zyre Kontabiliteti Ne Tirane

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Ofrojmë shërbime të kontabilitetit për të gjitha llojet e bizneseve !mbyllje e bilancit kontabël dhe hartimi i pasqyrave financiaredeklarimi i librave të blerjes dhe librave të shitjesdeklarim...
22/10/2020 14:31

D&v Studio Kontabiliteti

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja 📣ddhev studio kontabiliteti📊 👉studio kontabiliteti dhe eksperti kontabel me plote 35 vjete ekperience, e rregjistruar ne qkb per ti ofruar biznesit vendas dhe te huaj sherbimen e konsulences ...
23/09/2020 15:26

Studio Kontabiliteti-ifrs

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 📣studio kontabiliteti-ifrs📊👉studio ofron sherbimet:✅hapje aktiviteti,✅mbajtje kontabiliteti, ✅studim tregu, ✅konsulenca financiare, ✅deklarimet online per bizneset e vogla te mesme ...
23/09/2020 15:26

Zyre Kontabiliteti Tirane Ekonomiste Elona Dobra

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo zyre kontabiliteti tirane dhenbsp;ekonomiste elona dobra- sherbime financiare- rregjistrim biznesi- deklarim sigurimesh shoqerore- deklarim libra blerje shitjedhenbsp;- deklarim tvsh- deklarim tatim...
23/09/2020 14:34

“d&v” Studio Kontabiliteti, Tirane

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja 🇦🇱kush eshte ddheamp;v studio kontabel :🇦🇱ddheamp;v studio kontabiliteti eshte studio kontabiliteti dhe eksperti kontabel me plote 35 vjete ekperience ,e rregjistruar ne qkb per ti ofruar ...
18/08/2020 12:17

Sherbime Ekonomike Dhe Financiare “amo3” Tirane

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes amo3 parteneri juaj për zhvillim të suksesshëmme eksperiencën shumë vjeçare në fushën e financave dhe atë të kontabilitetit!në amo3 ne krenohemi me të qenit ndryshe nga kontabilistët e ...
26/05/2020 19:15

Engeal Studio Kontabiliteti

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 📣engeal studio kontabiliteti📊👉ofron:✅1.mbajtje kontabiliteti✅2.konsulence financiare✅3.analiza financiare✅4.bilance✅5.maredheniet me tatimet✅6.maredhenie me zyren e punes✅7.kons...
09/05/2020 21:20

Ees Agjensi

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Ees agjensie e s agjensi ka filluar aktivitetin e saj ne tetor te vitit 2016 dhe fokusohet ne keto fusha :1 -punesim2 -imobiliare3 -menaxhim4 -marketing5 -castingagjenisa ben ndermjetesimin per punesi...
30/04/2020 14:41

Accounting & Consulting Studio

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 📣accounting dhe consulting studio📊👉ofron:✅sherbime kontabiliteti, ✅konsulence financiare dhe fiskale.✅trajnime ne programet financiare: financa 5.0, alpha business dhe kontabilitet prak...
25/04/2020 04:34

Studio Kontabiliteti Evis Kajana Milaqi

Durres | Qender 📣studio kontabiliteti evis kajana milaqi📊👉ofron keto sherbime:✅hartim bilanci📈📉✅deklarim i detyrimeve📈📉✅kontabilitet📈📉✅ekspertize kontabel📈📉✅raporte financia...
25/04/2020 04:31

Sherbime Financiare

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 📣sherbime financiare📊👉konsulence financiare per biznese te vogla ( pa tvsh, me tvsh) dhe biznese te medha.📈📉 ...
24/04/2020 02:01

Trajnime Kontabiliteti Informatizuar

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 📣trajnime kontabiliteti informatizuar📊👉ofron:dhenbsp;✅1-trajnime per programet e kontabilitetit te informatizuar✅2-instalim i programeve (nese deshironi ti blini, por vetem programe origj...
24/04/2020 01:49

Lazaj Audit & Finance

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 📣lazaj audit dheamp; finance📊dhenbsp;studio auditimi dhe kontabiliteti✅- deklarime ne kohe reale.✅- konsulence fiskale dhe legale✅- kontabilitet, auditim. shmangje vjedhjesh dhe abuzimesh....
24/04/2020 01:41

Zyrë Kontabiliteti - Finance Partner

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 📣zyrë kontabiliteti - finance partner📣👉finance - partner📊: qëndra e kontabilitetit lider në shqipëri dhe diasporë për kurset praktikë kontabiliteti. ✅dhuroni vetes një profesion ...
24/04/2020 01:23

Sherbime Kontabiliteti, Auditimi, Konsulence

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik 📣sherbime kontabiliteti, auditimi, konsulence📈📊📉✅sherbime kontabiliteti, auditimi, konsulence financiare, vleresim pasurish, etj.📍adresa: rr. petro nini luarasitirana, albania ...
24/04/2020 01:14

Studio Finance-kontabilitet

Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru 📣studio finance-kontabilitet📊👉ofrojme:dhenbsp;kurse profesionale për ekonomistët e rinj.📍adresa:dhenbsp;blv. gjergj fishta, kulla 8, ap 10 dhenbsp;tirana, albania ...
23/04/2020 18:24

Zyre Kontabiliteti

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 📣zyre kontabiliteti📈📉👉sherbimet qe ofrohen ne kete zyre jane: ✅1-mbyllje bilanci per biznesin e vogel dhe me tvsh,✅2-deklarim elektronik (online) te listepagesave, te sigurimeve shoqer...
21/04/2020 00:51

Zyrë Kontabël A&k Zefi

Lezhe | Qender 📣zyrë kontabël adheamp;k zefi📈📉✅- shërbime të ndryshme kontabiliteti. ✅- konsulta të ndryshme ndajdhenbsp; biznesit✅- hartim të plan biznesi, etj📍adresa:dhenbsp;lagjia, beslidh...
21/04/2020 00:42

Studio Kontabiliteti & Auditimi Elite

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 📣studio kontabiliteti dhe auditimi elite📈📉👉elite 2008 ju ofron sherbime per biznesin tuaj.✅1.sherbime auditimi dhe ekspertize financiare✅2. sherbime kontabiliteti dhe taksa✅3. kurse ...
20/04/2020 01:03

E.k Studio - Kontabilitet, Auditim

Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 📣e.k studio - kontabilitet, auditim📈📉✅kjo faqe prezanton sherbimet e auditimit, te kryerjes se bilanceve, dhenies se konsulences financiare bizneseve te medha e te vogla.✅gjithashtu kjo s...
20/04/2020 00:56

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim