340x230    340x230

🏡 servis xhenerik

🕵 Online 5 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 
Zona: Zone Periferike
⏩ auto 4 durres, pika me e madhe per pjese kembimi te perdorura, me eksperience shume vjeçare ne kete sektor! 👉 ofron pjese te ndryshme kembimi per markat me te njohura te makinave: 🚕 audi...
02/12/2022 17:40

Zona: Zone Periferike
⏩ kambiomatik kambio automatike📌 kambiomatik ofron nje servis te kompletuar te kambiove duke perfshire test kompjuterik, riparim te hidroxhuntove, ridotove, diferencialeve e pjese kembimi.👉 p...
02/12/2022 10:14

Zona: Qender
📣servisdhenbsp; "beskav" - xhama makinash 📣🔴 servis i specializuar per xhama makinash, heqja dhe montimi i tyre nga specialiste per keto sherbime.dhenbsp;👉tek ne mund te gjeni te gjitha ll...
01/12/2022 15:03

Zona: Qender
📣servis klodi 📣👉riparim, drejtim, lyerje makinash 📍adresa: rruga ismail derdusha, pogradec albania ...
01/12/2022 09:32

Zona: Qender
Riparim kamjo automatike. riprogramim paketash elektronike te kamjos dhe motorrit. dpf off - egr off - adblu off rritje e fuqise motorrike me riprogramim kartografie. ...
30/11/2022 09:39

Zona: Zone Periferike
Servis kocibelli mundeson edhe sherbim karotrec 24 h me cmime konkuruese dhe cilesipjese kembimi...
29/11/2022 15:49

Zona: Zone Periferike
📣auto servis dhenbsp;gerti📣auto servis gerti ofron- sherbime te ndryshme xhenerike📍adresa: prane casa italia, tirane albania ...
29/11/2022 11:32

Zona: Zone Periferike
🛠️ shërbimet e riparimit të frenave (disqeve)✅shërbimi i frenimit të disqeve✅ndrrime dhe riprarime disqesh✅inspektimi dhe diagnoza✅diagnoza abs🛠️ filtra vaji✅shërbimi i ndrr...
29/11/2022 11:32

Zona: Zone Periferike
🛠️auto servis landi - tirane🛠️👉ofron:✅- servis✅- mirëmbajte automjeti✅- riparime✅- pjesë këmbimi.👉ofrojmë të gjitha shërbimet për makinën tuaj. gjithashtu kemi edhe pje...
29/11/2022 11:30

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🛠️servis diamonddhenbsp;🛠️⏩ auto servis diamonddhenbsp;ofron per ju:📌 nderrim krahudhenbsp;🔸 elektroaut - xhenerik🔸diagnostikim kompjuterik🔸 punime motorrike🔸 kambio automat...
29/11/2022 11:30

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
📣servis joeli  📣⏩ auto servis per te gjitha llojet e makinave : 🔸 pjese kembimi te reja dhe te perdorura🔸 gome rezerve🔸 disqe makinash🔸 koke marshi origjinale 🔹 mbushje me g...
29/11/2022 11:29

Zona: Kamez/Paskuqan/Babrru
🛠️servis gorica operon në treg prej vitit 2000 me korrektësi, shpejtësi dhe një shërbim tepër cilësorë.- qëllimi ynë është të bëjmë udhëtimin tuaj në makinë 🚗  sa më të r...
28/11/2022 13:14

Zona: Qender
🛠🚓 auto service dhe pjese kembimi spiropali👉 auto service spiropali i ka fillimet e veta ne vitin 1991.dhenbsp;👨‍🔧 stafi i specializuar prej nje eksperience 35 vjecare ben te mundur s...
25/11/2022 14:49

Zona: Zone Periferike
👀🚕 kerkoni jetegjatesine e makines tuaj ?!👉 auto keli katalita - marmita ua ofron kete , me nje pune teper cilesore dhe profesionale ne montimin e katalizatoreve (te rinj dhe te perdorur) b...
23/11/2022 11:29

Zona: Zone Periferike
⏩ auto servis xhindi ofron:dhenbsp;👨‍🔧 pjese te reja dhe te perdorura per te gjitha llojet e makinave,🚗✔ auto servis, cmime konkuruese dhe me garanci te plote.📍 adresa: velmish, fier...
22/11/2022 18:57

Zona: Kamez/Paskuqan/Babrru
Dhenbsp;auto servis nardi dheamp; gerti - tiraneauto servis nardi dheamp; gerti me eksperience prej disa vitesh ne treg ofron sherbime servisi per te gjithe llojet e makinave.specializuar ne pastrimin...
22/11/2022 12:42

Zona: Rruga e Durresit/Zogu i zi
📣servis besland📣👉e marrim automjetin tek ju👉e riparojme👉e dezifektojme👉e kthejme ne adresen tuaj📍adresa: rruga at zef valentini 1, tirane albania ...
22/11/2022 12:36

Zona: Kamez/Paskuqan/Babrru
👉 auto servis spahia- llamarinist- lyerje me furre- drejtim shasie ne kaliber- bejme licudime makinash- bejm saldime te te gjitha llojeve- sherbime xhenerike per te gjitha llojet e makinave.-dhenbs...
22/11/2022 12:35

Zona: Zone Periferike
👉 servis profesional per makinat e grupit volkswagen📍 adresa: kashar, albania ...
22/11/2022 12:35

Zona: Zone Periferike
📣auto servis tirana 📣👉elektrauto, diagnostifikim me kompjuter, llamarinist, lyerje ne furre,  xhenerike,  nderrim vaji etjservis i specializuar ne makinat audi,skoda ,seat dhe vw.pjese kemb...
22/11/2022 12:35

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim