Cilesi dhe sherbim - Servis, Karrotrec, Gomisteri, Pjese kembimi dhe Lyerje Shkoder

Servis Makinash 21/09/2022 22:18 Post ID: 80599


Pagesa 200 Euro
Qyteti - Zona Shkoder - Qender
Adresa Rruga Gjon Buzuku 4006, Shkoder, Shkoder County, Albania - Harta
Lexime 27

⏩ Autoservis Gjekaj është një emër i mirënjohur ndër serviset e automjeteve në Shkoder dhe më gjerë.

🧰 Jemi një servis me eksperiencë shumëvjecare, i cili ofron një gamë të gjerë shërbimesh për automjetin tuaj.

👨‍🔧 Stafi ynë i kualifikuar dhe pajisjet bashkëkohore të cilat përdorim, do të garantojnë një shërbim të cilësisë maksimale.

👉 Përvec shërbimeve, tek ne do të gjeni gjithashtu edhe pjesë këmbimi të shumëllojshme për automjetin tuaj.

📌 Ofrojme nje game te gjere pjesesh kembim, moderne dhe cilesi maksimale.

"Cilesi dhe sherbim". Kjo eshte  motoja jone dhe do ta gjeni ne cdo sherbim qe ne ofrojme!

- Servis i pergjithshem automjetesh

- Transport karrotreci 24 ore

- Gomisteri

- Pjese kembimi te perdorura

- Lyerje automjetesh


📍 ADRESA: Rruga Gjon Buzuku 4006, Shkodër, Shkodër County, Albania

📞 Kontaktoni ne numrin tone te telefonit. Ju mirepresim!