Elektroauto Servis ju ofron Riparim Frenash, Filtra vaji, Amortizatore dhe Transmision etj. Tirana

Car Service 18/09/2023 21:18 Post ID: 70564


Payment

By Agreement

City - Zone Tirana - Zone Periferike
Address Tirana, Albania - Maps
Reads 427

⏩ Elektroauto Servis

🛠️ ShĂ«rbimet e Riparimit tĂ« Frenave (Disqeve)

 • âś…ShĂ«rbimi i frenimit tĂ« disqeve
 • âś…Ndrrime dhe riprarime disqesh
 • âś…Inspektimi dhe Diagnoza
 • âś…Diagnoza ABS

🛠️ Filtra Vaji

 • âś…ShĂ«rbimi i ndrrimit tĂ« vajit
 • âś…Lubrifikim
 • âś…ShĂ«rbimi i Transmisionit
 • âś…Sistemi i ftohjes
 • âś…Balancim gomash

🛠️ Amortizatore & Transmision

 • âś…Amortizatore
 • âś…Sherbime
 • âś…Transmisione
 • âś…Pjese kembimi

🛠️ Motorri & Performanca

 • âś…Diagnostifikime
 • âś…ShĂ«rbimi i injektimit tĂ« karburantit
 • âś…Diagnostifikime kompjuterike
 • âś…Kontroll MirĂ«mbajtje


đź“Ť Adresa: Tirane, Shqiperi

📲Per me teper informacion na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!

shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje car service in tirana car service in vlore car service in lushnje car service in durres car service in korce car service in saranda