Servis Diamond - Nderrim krahu, Sherbime Elektroauto dhe Xhenerike, Pjese Kembimi Tirane

Servis Makinash 25/09/2022 13:33 Post ID: 4333


Pagesa 100 Euro
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa tek Ish Fusha e Aviacionit - Harta
Lexime 752

🛠️Servis Diamond 🛠️

⏩ Auto Servis Diamond Ofron per ju:

📌 NDERRIM KRAHU 
🔸 Elektroaut - Xhenerik
🔸Diagnostikim Kompjuterik
🔸 Punime Motorrike
🔸 Kambio automatike
🔸 Sisteme Kondicionimi
🔹 PJESE KEMBIMI

Ju mirepresim!

📍 Adresa: Tek Ish Fusha Aviacionit