Kombinat Servis Autoveturash - Lyerje Makinash Tirane

Servis Makinash 27/07/2022 14:19 Post ID: 3817


Pagesa 50 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 540

⏩ LYRJE MAKINE
OFERTA E FUNDITDuke filluar 45000 Leke lyerje komplet 💱
Ofrojme Mundesin e Pagese me Keste Mujore

Ofrojme sherbime: 
- Lyerje makinash
- Stukime makinash
- Lucidime
- LLamarinist
- Tharja e bojes me furre,etj..

👉 Te gjitha keto sherbime dhe te tjera ofrohen me cmimet me konkuruese dhe cilesine e pakrahasueshme🛡 🛡
Per Kontakt 

📍Adresa: Ne ndodhemi Ish "Kombinati Tekstil" , Rr. Thimi Krej Kombinat
🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺
📌 Per vlersim te demit paraprak me kontaktoni ne whatsap ose viber 💥

Ju Mirepresim!👍