paketim shqeri

Shitet Furre Buke Ne Astir

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko ➡️dhenbsp;shitet furre buke ne astir.➡️dhenbsp;ambjenti eshte egzistues dhe punohet si furre buke . ➡️ambjenti ndodhetdhenbsp;tek bulvardi i ri ne unaze ne nje bllok pallati dhe eshte 80m2...
08/03/2021 19:10

Shitet Biznes Klinike Dentare

Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet biznes klinikë dentare pranë ambulancës nr. 10 afër oxhakut në rrugën kryesore. biznesi ka qënë aktiv për më shumë se 20 vjet në të njejtën vendndodhje. momentalisht biznesi vazhd...
29/01/2021 16:54

Shitet Biznes :riparim Kepucesh ,canta ,lyerje.

Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Shitet aktiviteti riparim kepucesh,cantash,lyerje .me kompresor dyqani, eshte me kliente te regullte.rruga burgut 313 cel 0692885621cmimi : 1000 euro ...
27/01/2021 15:36

Shitet Biznesi Bar Kafe Ne Myslym Shyr

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet super biznes lounge ne hyrje te rruges myslym shyr , ne nje zone shume te favorshme te tiranes. biznesi eshte i mire investuar dhe projektuar me arkitekt. investimi i bere arrin vleren 120 mije...
20/01/2021 16:01

Shitet Biznesi Bar Kafe Ne Laprake

Tirana | Laprake Shitet super biznes lounge ne hyrje te laprakes prane karburantit , ne nje zone shume te favorshme te tiranes. biznesi eshte i mire investuar dhe projektuar me arkitekt. investimi i bere arrin vleren ...
20/01/2021 15:59

Produkte Te Ndryshme Linje

Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Na vizitoni dhe ne facebook.. insagram per nje dizaner ndryshe .. bejm dhe shitje online ...
17/01/2021 00:28

Shitet Biznesi Dyqan Lulesh

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet biznesi dyqan lulesh eshte aktiv qe prej 6 vitesh dhe eshte biznes i ngritur me klientele dhe xhiro shume te mire. qeraja eshte e ulet. ndodhet ne rrugen myslym shyri cmimi okazion! shite...
08/01/2021 15:55

Shitet Domain Njoftimepune.com

Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Shitet domain njoftimepune.com ...
08/01/2021 04:57

Shitet Lokal Ne Durres

Durres | Qender Lokal i porsahapur me klientel ne rritje shitet bisnesi per arsyje largimi nga shqipria . e komletuar ne durres. nr tel - 0692802722sa kalon spitalin rruges per spital ...
26/11/2020 13:46

Shitet Palester Technogym

Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet palester techno gym e kompleruar, me te gjitha paisjet bashke jo te ndara. eshte e perbera nga shume makineri pista vrapimi, bicikleta, pesha, gira, tapetet etj. cdo gje esht fuksionale adre...
30/10/2020 13:42

Shitet Aktivitet Biznesi Furre Buke~ Pasticeri Ne Don Bosko!

Tirana | Don Bosko Shitet aktivitet biznesi furre buke~pasticeri! dyqani eshte i sapoinvestuar shitet per arsye familjare. ndodhet ne nje nder komplekset me te reja ne don bosko. ne katin perdhe me fasade xhami bren...
13/10/2020 15:16

Shitet, Biznesi, Parukeri, Fresku, Tiranë. 7,000 € Id: Opp+17530

Tirana | Fresku/Linze Shitet, biznesi, parukeri, në zonën e freskut, rruga sotir caci. informacion mbi pronën: • sipërfaqja totale: 60 m2 • kati i 2. • orientim jug-perëndim. • disponon dokumentacion të ...
02/10/2020 16:06

Shiten Paisje Lokali

Tirana | Fresku/Linze 1 kodiconer 2 ekspres 3 2 mullir kafie 4 gota qelqi me from 5 perde lokali 6 frigurifer 7 kompjuter 8 tavolina karrike dhe kolltuqe 9 paisje guzhine 10 mikser frapeje ...
28/09/2020 17:50

Coelho Juice Bar

Vlore | Qender Coelho juice bar, ka si menu sherbimi , lengje bio frutash, panine dhe shume artikuj te tjere ushqimore, te cilat ndihmojne per te pasur nje shendet sa me te mire ka me shume se 4 vjet sherbim, nuk k...
09/09/2020 16:11

Shitet Biznes Inovativ – Pastrim Me Avull Per Makina (autodetailing)

Tirana | Komuna e parisit Fortador albania – powered by lamborghini, perfaqesuesi zyrtar dhe ekskluziv ne shqiperi per firmen globale fortador, njofton shitjen. aktiviteti eshte i dedikuar per pastrimin profesional me avul...
24/08/2020 17:36

Shitet Biznesi Shtepia E Qoftes

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet biznesi "shtepia e qoftes".ambienti ka nje siperfaqe prej 150 m2.eshte i organizuar ne nje hapesire komode per klientelen dhe stafin, ka dy dyer dhe nje tulet.biznesi ka klientelen e tij te ngi...
10/08/2020 14:18

Shitet Biznesi

Tirana | Komuna e parisit Shitet biznesidhenbsp; infinity barbers i arreduar me te gjitha paisjet bashkekohore i rimodeluar .rruga komuna e parisit perball stadiumit dinamo. cmimi i diskutueshem .te interesuarit te kontaktojne...
18/06/2020 12:29

Shitet Biznes Tabako Shop Dhe Rimbushje Elektronike

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet biznes tabako shop dhe rimbushje elektronike.me klientele te ngritur prej 7 vitesh dhe me xhiro te kenaqshme.nedhenbsp;cmim jane te perfshire edhe 3 rafte ekspozitor paketash, dy banake, dy dol...
19/05/2020 23:03

Shitet Akvtiviteti, Bulmetore. Rruga Fortuzi

Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Shitet aktiviteti i nje dyqan bulmeti, me te gjitha pajisjet dhe mallin aktual. frigorifere, rafte me ndricim led, mjetet e punes. vendndodhja: rruga fortuzi ( ne rruge kryesore) cmimi i diskutue...
12/05/2020 10:29

Shitet Biznesi Me Qerra Shume Te Leverdishme

Tirana | Komuna e parisit Shitet biznesi, servis celularesh dhe kompjutetash, me te gjithe pajisjet dhe aksesoret brenda. investimi fillestar ka qene 12.000euro. ndricimi me led e mobiliminne gjendje shume te mire. biznesi ka ...
13/04/2020 15:47

Shitet Biznes

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet biznes ( makineri paketimi bustina sheqeri )prodhimi i vitit 2016ne gjendje shume te mire me 3-4 qepje paketime 1600 kg / 24 oremakineri prodhime akulli 450 km / 24 ore mundesi nderrimi me ma...
18/03/2020 01:40

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim