biznese ne shitje

Shtet Ambient Biznesi Ne Zonen E Ali Demit

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik 📣shtet ambient biznesi ne zonen e ali demit 📍ambienti ndodhet i poziconuar ne hapesire teper te frekuentuar buze rruges kryesore ne zonen e ali demit.🔅me nje siperfaqe totale prej 200 m2 esh...
24/10/2020 04:24

Shitet Aktivitet Biznesi Furre Buke~ Pasticeri Ne Don Bosko!

Tirane | Don Bosko Shitet aktivitet biznesi furre buke~pasticeri! dyqani eshte i sapoinvestuar shitet per arsye familjare. ndodhet ne nje nder komplekset me te reja ne don bosko. ne katin perdhe me fasade xhami bren...
13/10/2020 15:16

Shitet, Biznesi, Parukeri, Fresku, Tiranë. 7,000 € Id: Opp+17530

Tirane | Fresku/Linze Shitet, biznesi, parukeri, në zonën e freskut, rruga sotir caci. informacion mbi pronën: • sipërfaqja totale: 60 m2 • kati i 2. • orientim jug-perëndim. • disponon dokumentacion të ...
02/10/2020 16:06

Shitet Biznes Parukeri-estetike Okazion!!!!

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Shitet biznes parukeri dhe estetike me klientele 20 vjecare (parukeria eshte nder me te vjetrat ne zone) per arsye largimi nga shqiperia! ambjenti ka nje siperfaqe prej 50m2, ndodhet ne nje nga zonat ...
02/10/2020 10:04

Shiten Paisje Lokali

Tirane | Fresku/Linze 1 kodiconer 2 ekspres 3 2 mullir kafie 4 gota qelqi me from 5 perde lokali 6 frigurifer 7 kompjuter 8 tavolina karrike dhe kolltuqe 9 paisje guzhine 10 mikser frapeje ...
28/09/2020 17:50

Coelho Juice Bar

Vlore | Qender Coelho juice bar, ka si menu sherbimi , lengje bio frutash, panine dhe shume artikuj te tjere ushqimore, te cilat ndihmojne per te pasur nje shendet sa me te mire ka me shume se 4 vjet sherbim, nuk k...
09/09/2020 16:11

Shitet Biznes Inovativ – Pastrim Me Avull Per Makina (autodetailing)

Tirane | Komuna e parisit Fortador albania – powered by lamborghini, perfaqesuesi zyrtar dhe ekskluziv ne shqiperi per firmen globale fortador, njofton shitjen. aktiviteti eshte i dedikuar per pastrimin profesional me avul...
24/08/2020 17:36

Shitet Biznesi Shtepia E Qoftes

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet biznesi "shtepia e qoftes".ambienti ka nje siperfaqe prej 150 m2.eshte i organizuar ne nje hapesire komode per klientelen dhe stafin, ka dy dyer dhe nje tulet.biznesi ka klientelen e tij te ngi...
10/08/2020 14:18

Shitet Biznesi

Tirane | Komuna e parisit Shitet biznesidhenbsp; infinity barbers i arreduar me te gjitha paisjet bashkekohore i rimodeluar .rruga komuna e parisit perball stadiumit dinamo. cmimi i diskutueshem .te interesuarit te kontaktojne...
18/06/2020 12:29

Shitet Biznes Tabako Shop Dhe Rimbushje Elektronike

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet biznes tabako shop dhe rimbushje elektronike.me klientele te ngritur prej 7 vitesh dhe me xhiro te kenaqshme.nedhenbsp;cmim jane te perfshire edhe 3 rafte ekspozitor paketash, dy banake, dy dol...
19/05/2020 23:03

Shitet Akvtiviteti, Bulmetore. Rruga Fortuzi

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Shitet aktiviteti i nje dyqan bulmeti, me te gjitha pajisjet dhe mallin aktual. frigorifere, rafte me ndricim led, mjetet e punes. vendndodhja: rruga fortuzi ( ne rruge kryesore) cmimi i diskutue...
12/05/2020 10:29

Shitet Biznesi Me Qerra Shume Te Leverdishme

Tirane | Komuna e parisit Shitet biznesi, servis celularesh dhe kompjutetash, me te gjithe pajisjet dhe aksesoret brenda. investimi fillestar ka qene 12.000euro. ndricimi me led e mobiliminne gjendje shume te mire. biznesi ka ...
13/04/2020 15:47

Shitet Biznes

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet biznes ( makineri paketimi bustina sheqeri )prodhimi i vitit 2016ne gjendje shume te mire me 3-4 qepje paketime 1600 kg / 24 oremakineri prodhime akulli 450 km / 24 ore mundesi nderrimi me ma...
18/03/2020 01:40

Jepet Me Qera Pizzeri

Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane 📣jepet me qera pizzeri "unt" - ish vilat gjermane. 📣( aty ndodhet dhe fakulteti ekonomik)  jepet nje pizzeri me qera.  cdo gje gati.  piceria ka te gjitha paisjet e reja duke filluar nga ...
12/03/2020 10:19

Jepet Me Qera Bar Nexus Si Dhe Këndi I Lojrave Për Femijë

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qera bar nexus si dhe këndi i lojrave per femijë, me nje ambient shum cilesor. sip e brendshme e lokalit 100 m2, siperfaqa e jashtme 10 tavolina, siperfaqa e kendit te lojrave 80 m2. jepet ...
11/03/2020 10:15

Shitet Biznes :riparim Kepucesh ,canta ,lyerje.

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Shitet aktiviteti riparim kepucesh,cantash,lyerje .me kompresor dyqani, eshte me kliente te regullte.rruga burgut 313 cel 0692885621cmimi : 1000 euro ...
22/02/2020 10:34

Jepet Me Qera Nje Agjensi Udhetimesh

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Jepet me qera nje agjensi udhetimesh e imobiluar te kafe flora rruga mine peza perballe me grandin.  numer kontakti 0693885880 ...
07/02/2020 10:24

Shitet Biznes Biskoterie

Korce | Qender Shitet pasticeri, prodhimtari biskotash e shume asortimente te tjera. aktualisht biznesi eshte ne pune me nje xhiro prej 8 milion leke ne muaj. shitet per arsye emigrimi....
04/02/2020 09:02

Shitet Lokal Ne Durres

Durres | Qender Lokal i porsahapur me klientel ne rritje shitet bisnesi per arsyje largimi nga shqipria . e komletuar ne durres. nr tel - 0692802722sa kalon spitalin rruges per spital ...
22/01/2020 11:03

Shitet Biznesi Dyqan Lulesh

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet biznesi dyqan lulesh eshte aktiv qe prej 6 vitesh dhe eshte biznes i ngritur me klientele dhe xhiro shume te mire. qeraja eshte e ulet. ndodhet ne rrugen myslym shyri cmimi okazion! shite...
06/01/2020 00:04

Shitet Biznesi Restorant Ne Bllok

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Restorant ne mes te bllokut me 164 m2 dhe 100 m2 verande te mbuluar. momentalisht punon si bar-restorant me 133 ulese, kuzhine te kompletuar me paisjet me te mira profesionale(vetem kuzhina ka kushtu...
05/01/2020 23:47

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim