attivit commerciale in vendita tek blloku liqeni artificial tirana

Shitet Biznesi Bar Kafe Ne Myslym Shyr

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet super biznes lounge ne hyrje te rruges myslym shyr , ne nje zone shume te favorshme te tiranes. biznesi eshte i mire investuar dhe projektuar me arkitekt. investimi i bere arrin vleren 120 mije...
20/01/2021 16:01

Shitet Biznesi Bar Kafe Ne Laprake

Tirana | Laprake Shitet super biznes lounge ne hyrje te laprakes prane karburantit , ne nje zone shume te favorshme te tiranes. biznesi eshte i mire investuar dhe projektuar me arkitekt. investimi i bere arrin vleren ...
20/01/2021 15:59

Produkte Te Ndryshme Linje

Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Na vizitoni dhe ne facebook.. insagram per nje dizaner ndryshe .. bejm dhe shitje online ...
17/01/2021 00:28

Shitet Biznesi Dyqan Lulesh

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet biznesi dyqan lulesh eshte aktiv qe prej 6 vitesh dhe eshte biznes i ngritur me klientele dhe xhiro shume te mire. qeraja eshte e ulet. ndodhet ne rrugen myslym shyri cmimi okazion! shite...
08/01/2021 15:55

Shitet Domain Njoftimepune.com

Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Shitet domain njoftimepune.com ...
08/01/2021 04:57

Kënd Lodrash Për Fëmijë

Lezhe | Qender Shiten pajisjet e nje kendi lodrash bashke me pajisjet( banak, karrige+ tavolina, frigorifer) per bar kafe. per cdo informacion dhe foto per lodrat/pajisjet na kontaktoni. ...
06/01/2021 10:47

Shitet Lokal Ne Durres

Durres | Qender Lokal i porsahapur me klientel ne rritje shitet bisnesi per arsyje largimi nga shqipria . e komletuar ne durres. nr tel - 0692802722sa kalon spitalin rruges per spital ...
26/11/2020 13:46

Shitet Palester Technogym

Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet palester techno gym e kompleruar, me te gjitha paisjet bashke jo te ndara. eshte e perbera nga shume makineri pista vrapimi, bicikleta, pesha, gira, tapetet etj. cdo gje esht fuksionale adre...
30/10/2020 13:42

Shitet Aktivitet Biznesi Furre Buke~ Pasticeri Ne Don Bosko!

Tirana | Don Bosko Shitet aktivitet biznesi furre buke~pasticeri! dyqani eshte i sapoinvestuar shitet per arsye familjare. ndodhet ne nje nder komplekset me te reja ne don bosko. ne katin perdhe me fasade xhami bren...
13/10/2020 15:16

Shitet, Biznesi, Parukeri, Fresku, Tiranë. 7,000 € Id: Opp+17530

Tirana | Fresku/Linze Shitet, biznesi, parukeri, në zonën e freskut, rruga sotir caci. informacion mbi pronën: • sipërfaqja totale: 60 m2 • kati i 2. • orientim jug-perëndim. • disponon dokumentacion të ...
02/10/2020 16:06

Shiten Paisje Lokali

Tirana | Fresku/Linze 1 kodiconer 2 ekspres 3 2 mullir kafie 4 gota qelqi me from 5 perde lokali 6 frigurifer 7 kompjuter 8 tavolina karrike dhe kolltuqe 9 paisje guzhine 10 mikser frapeje ...
28/09/2020 17:50

Coelho Juice Bar

Vlore | Qender Coelho juice bar, ka si menu sherbimi , lengje bio frutash, panine dhe shume artikuj te tjere ushqimore, te cilat ndihmojne per te pasur nje shendet sa me te mire ka me shume se 4 vjet sherbim, nuk k...
09/09/2020 16:11

Shitet Biznes Inovativ – Pastrim Me Avull Per Makina (autodetailing)

Tirana | Komuna e parisit Fortador albania – powered by lamborghini, perfaqesuesi zyrtar dhe ekskluziv ne shqiperi per firmen globale fortador, njofton shitjen. aktiviteti eshte i dedikuar per pastrimin profesional me avul...
24/08/2020 17:36

Shitet Biznesi Shtepia E Qoftes

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet biznesi "shtepia e qoftes".ambienti ka nje siperfaqe prej 150 m2.eshte i organizuar ne nje hapesire komode per klientelen dhe stafin, ka dy dyer dhe nje tulet.biznesi ka klientelen e tij te ngi...
10/08/2020 14:18

Shitet Biznesi

Tirana | Komuna e parisit Shitet biznesidhenbsp; infinity barbers i arreduar me te gjitha paisjet bashkekohore i rimodeluar .rruga komuna e parisit perball stadiumit dinamo. cmimi i diskutueshem .te interesuarit te kontaktojne...
18/06/2020 12:29

Shitet Biznes Tabako Shop Dhe Rimbushje Elektronike

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet biznes tabako shop dhe rimbushje elektronike.me klientele te ngritur prej 7 vitesh dhe me xhiro te kenaqshme.nedhenbsp;cmim jane te perfshire edhe 3 rafte ekspozitor paketash, dy banake, dy dol...
19/05/2020 23:03

Shitet Akvtiviteti, Bulmetore. Rruga Fortuzi

Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Shitet aktiviteti i nje dyqan bulmeti, me te gjitha pajisjet dhe mallin aktual. frigorifere, rafte me ndricim led, mjetet e punes. vendndodhja: rruga fortuzi ( ne rruge kryesore) cmimi i diskutue...
12/05/2020 10:29

Shitet Biznesi Me Qerra Shume Te Leverdishme

Tirana | Komuna e parisit Shitet biznesi, servis celularesh dhe kompjutetash, me te gjithe pajisjet dhe aksesoret brenda. investimi fillestar ka qene 12.000euro. ndricimi me led e mobiliminne gjendje shume te mire. biznesi ka ...
13/04/2020 15:47

Shitet Biznes

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet biznes ( makineri paketimi bustina sheqeri )prodhimi i vitit 2016ne gjendje shume te mire me 3-4 qepje paketime 1600 kg / 24 oremakineri prodhime akulli 450 km / 24 ore mundesi nderrimi me ma...
18/03/2020 01:40

Jepet Me Qera Pizzeri

Tirana | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane 📣jepet me qera pizzeri "unt" - ish vilat gjermane. 📣( aty ndodhet dhe fakulteti ekonomik)  jepet nje pizzeri me qera.  cdo gje gati.  piceria ka te gjitha paisjet e reja duke filluar nga ...
12/03/2020 10:19

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim