340x230    340x230

🏡 range rover me qera

🕵 Online 5 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje 

Porsche | Kambio: Automatik

Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
130,000 Kilometra

30.11.2022 (14:33):📢dhenbsp;jepet me qera makinadhenbsp;porschedhenbsp;cayenne duke filluar nga 70 euro ne dite🚗 porsche cayenne, 3.6 benzine gaz🔓 viti prodhimit 2008, automat💰 cmimi duke filluar nga 70 euro...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2017 Viti
150,000 Kilometra

28.11.2022 (14:01):📢 jepet me qera makina mercedes benz e-class duke filluar nga 120 euro ne dite🚗 mercedes benz e-class, 220 diessel🔓 viti prodhimit 2017, automat💰 cmimi duke filluar nga 120 euro ne dit...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2007 Viti
110,000 Kilometra

28.11.2022 (12:26):📢 jepet me qera makina volkswagen golf 5 duke filluar nga 15 euro dita🚗 golf 5, 1.9 diessel🔓 viti prodhimit 2007🎡 kambio automatike💰 cmimi duke filluar nga 15 euro dita📌 cmimi i mak...Lexoni detajet..

BMW | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2014 Viti
180,000 Kilometra

28.11.2022 (10:51):📢dhenbsp;jepet me qera makinadhenbsp;bmw seria 3dhenbsp;duke filluar nga 50 euro ne dite🚗 bmw seria 3,dhenbsp;2.0 diesseldhenbsp;🔓 viti prodhimit 2014, automat💰 cmimi duke filluar nga 50 e...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

25.11.2022 (13:53):📢 jepet me qera makina mercedes benz e-class duke filluar nga 35 euro ne dite🚗 mrcedes benz e-class, 270 diessel🔓 viti prodhimit 2005, automat, look 5.5 amg💰 cmimi duke filluar nga 35 eu...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

23.11.2022 (12:13):📢 jepet me qera makina mercedes benz c class duke filluar nga 25 euro ne dite🚗 mercedes benz c class, 220 diessel🔓 viti prodhimit 2006, automatik💰 cmimi per ⏳ 1-3 dite 40 euro ⏳ 3-10...Lexoni detajet..

Tjeter | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

22.11.2022 (20:30):🚘makina me qera durres duke filluar nga 20 euro dita.makinat jane te kategorise kompakte dhe shume ekonomike.⏩disa nga makinat qe ne posedojme jane : bmw seria1 - manual, viti 2005 3-5 dite (cm...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

22.11.2022 (17:21):➡ jepet me qera makina volkswagen touareg duke filluar nga 60 euro dita.🚗 volkswagen touareg, 3.0 nafte, 2007, automat💰 cmimi duke filluar nga 60 euro dita.📌 cmimi i makines percaktohet n...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

22.11.2022 (12:54):📍 makinen mund ta merrni ne tirane ose rinas, ne varesi te diteve te rezervimit mund tua sjellim dhe destinacione te tjera, pa kosto ekstra.📞 per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefon...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

21.11.2022 (16:33):⚡ jepen makina me qera volkswagen golf v duke nisur nga 25 euro dita.⚡◾ viti 2005◾ motorr 2.0◾ nafte◾ kambio manual💸 cmimi - 25 euro dita ...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2014 Viti
110,000 Kilometra

21.11.2022 (13:25):📍 makinen mund ta merrni ne tirane ose rinas, ne varesi te diteve te rezervimit mund tua sjellim dhe destinacione te tjera, pa kosto ekstra.📞 per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefoni...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2021 Viti
30,000 Kilometra

21.11.2022 (12:24):📢 jepet me qera makina volkswagen golf 8 duke filluar nga 55 euro dita🚗 volkswagen golf 8, 2.0 diessel🔓 viti prodhimit 2021🎡 kambio automat💰 cmimi duke filluar nga 50 euro dita📌 cmi...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

20.11.2022 (14:07):...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

19.11.2022 (11:26):📢 jepet me qera makina mercedes benz viano duke filluar nga 77 euro ne dite🚗 mercedes benz viano, 3.0 diessel🔓 viti prodhimit 2012, automat, 7+1 vende💰 cmimi duke filluar nga 77 euro ne ...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2018 Viti
90,000 Kilometra

19.11.2022 (11:13):📢 jepet me qera makina mercedes benz v-class duke filluar nga 150 euro ne dite🚗 mercedes benz v-class, 2.5 diessel cdi🔓 viti prodhimit 2018, automat, 7+1 vende💰 cmimi duke filluar nga 15...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

19.11.2022 (10:23):📢 jepet me qera makina mercedes benz e-class duke filluar nga 40 euro ne dite🚗 mercedes benz e-class, 2.2 diessel cdi🔓 viti prodhimit 2007, automat💰 cmimi duke filluar nga 40 euro ne d...Lexoni detajet..

Toyota | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

19.11.2022 (10:10):📢 jepet me qera makina toyota verso duke filluar nga 30 euro ne dite🚗 toyota verso, 2.2 diessel🔓 viti prodhimit 2010, automat💰 cmimi duke filluar nga 30 euro ne dite📌 rezervoni mbi ...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2014 Viti
200,000 Kilometra

19.11.2022 (09:26):📢 jepet me qera makina volkswagen touran duke filluar nga 40 euro ne dite🚗 volkswagentouran, 2.0 diessel🔓 viti prodhimit 2014, automat💰 cmimi duke filluar nga 40 euro ne dite📌 rezerv...Lexoni detajet..

Mercedes-Benz | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

18.11.2022 (18:49):Vetura te lira me qera#makina_me_qera_afatgjate #makina_te_lira_me_qera #rent_a_car_for_long_time #renting_a_car_albania #auto_a_noleggio_a_lungo_termine_in_albania ...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2006 Viti
130,000 Kilometra

18.11.2022 (18:47):♦jepet makina me qera duke filluar nga 14 euro dita.golf 5, viti 2006, motorr 2.0 diesel (140hp), kambio automatikecmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore📲per...Lexoni detajet..

Fiat | Kambio: Manual

Benzin Karburanti
2007 Viti
90,000 Kilometra

18.11.2022 (15:39):📢 jepet me qera makina fiat grande punto duke filluar nga 20 euro ne dite🚗 fiat grande punto, 1.2 benzine🔓 viti prodhimit 2007, manual💰 cmimi duke filluar nga 20 euro ne dite📌 rezervo...Lexoni detajet..

Skoda | Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2021 Viti
10,000 Kilometra

18.11.2022 (12:35):📢 jepet me qera makina skoda scala duke filluar nga 50 euro ne dite🚗 skoda scala, 1.0 benzine🔓 viti prodhimit 2021, automatike💰 cmimi duke filluar nga 50 euro ne dite📌 rezervoni mbi 3 ...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2019 Viti
30,000 Kilometra

18.11.2022 (12:25):📢 jepet me qera makina volkswagen polo duke filluar nga 35 euro ne dite🚗 volkswagen polo, 1.0 benzine🔓 viti prodhimit 2019, automatike💰 cmimi duke filluar nga 35 euro ne dite📌 rezervon...Lexoni detajet..

Volkswagen | Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2017 Viti
50,000 Kilometra

18.11.2022 (12:11):📢 jepet me qera makina volkswagen jetta duke filluar nga 50 euro ne dite🚗 volkswagen jetta, 2.0 diessel🔓 viti prodhimit 2017, automatike💰 cmimi duke filluar nga 50 euro ne dite📌 rez...Lexoni detajet..

Skoda | Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2022 Viti
10,000 Kilometra

18.11.2022 (11:43):📢 jepet me qera makina skoda superb duke filluar nga 70 euro ne dite🚗 skoda superb, 2.0 benzine🔓 viti prodhimit 2022, automatike💰 cmimi duke filluar nga 70 euro ne dite📌 rezervoni m...Lexoni detajet..

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim