Jepet makina me qera Audi A3 duke filluar nga 35 euro dita Tirana

Car Rental 06/06/2023 16:31 Post ID: 83710


Payment

35 Euro

✴ Minimum bookings 3 day and up
✴ Possibility travel National travel within the state
Brand Car-vehicles Audi, Year 2012 , Fuel diesel
Transmission Automatik
Kilometers 130,000 Km
City - Zone Tirana - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Address Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania - Maps
Reads 54

Jepet makina me qera Audi A3 duke filluar nga 35 euro dita

➡Audi A3,  kambio automatike  , viti 2012, 2.0 nafte.

💸Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.

📲📞Per rezervime na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.