Jepet me qera Mercedes Benz ML duke filluar nga 80 euro dita Tirana

Car Rental 15/04/2023 23:24 Post ID: 83526


Payment

80 Euro

✴ Minimum bookings 4 day and up
✴ Possibility travel National travel within the state
Brand SUV Mercedes-Benz, Year 2015 , Fuel diesel
Transmission Automatik
Kilometers 90,000 Km
City - Zone Tirana - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Address Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania - Maps
Reads 324

⚡Jepet me qera Mercedes Benz ML duke filluar nga 80 euro dita ⚡

🔹Mercedes Benz ML 3.0 Nafte

🔹 Kambio Automatike

🔹Viti 2015

💰 Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.

📲📞Per rezervim kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne whatsapp: