Jepet me qera E Class duke filluar nga 55 euro dita Tirane

Makina me qera 25/09/2022 00:44 Post ID: 83262


Pagesa 55 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2011
Kilometra 110,000
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania - Harta
Lexime 32

Jepet me qera E Class duke filluar nga 55 euro dita ⚡

🔺Mercedez-Benz E Class

🔺Kambio Automatike

🔺 350 Benzine

🔺Viti 2011

💰 Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.

📲📞Per rezervim kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne whatsapp:#mercedesbenz #benzeclass #nissan-node #nissan #mini-cooper #makina #makina-me-qera-tirane #tirane #car-rental-tirana #renault #renault-twingo #hyundai

#toyota-yaris 
#makina-me-qera #car-rental #car-rental-albania #makina #rental-car #travel #car-hire #car-rental-albania #rent #auto-a-noleggio #auto #affito
#peugeot 
#dacia-sandero-stepway #makina-me-qera-tirane #tirane #albania #makina-me-qera #car-rental #makina #rent-a-car#range-rover

#vw-touareg 
#BMWX5 #auto-a-noleggio #noleggio-auto-durazzo #car-rental-durres #makina-me-qera-durres #makina-me-qera-tirane #makina-ekonomike #manuale #automatike #kambio-automatike #japim-makina-me-qera #makina-me-qera-jashte-shtetit #makina-luksoze
#makina-me-qera-30-euro-dita 
#makine-nafte #makine-gaz-benzin #makine-me-qera-3-dite