Jepet me qera Golf 6 duke filluar nga 40 euro dita Tirane

Makina me qera 20/09/2022 15:20 Post ID: 83252


Pagesa 40 Euro
Marka | Karburanti Volkswagen
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2012
Kilometra 130,000
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania - Harta
Lexime 8

šŸ’„Jepet me qera Golf 6 duke filluar nga 40 euro ditaĀ šŸ’„
Ā 
šŸ”ŗViti 2012

šŸ”ŗĀ Kambio Automatike

šŸ”ŗĀ 2.0 Nafte

šŸ’ø Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.

šŸ“²šŸ“žPer rezervim kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne whatsapp:#mercedesbenzĀ #benzeclassĀ #nissan-nodeĀ #nissanĀ #mini-cooperĀ #makinaĀ #makina-me-qera-tiraneĀ #tiraneĀ #car-rental-tiranaĀ #renaultĀ #renault-twingoĀ #hyundai

#toyota-yarisĀ 
#makina-me-qeraĀ #car-rentalĀ #car-rental-albaniaĀ #makinaĀ #rental-carĀ #travelĀ #car-hireĀ #car-rental-albaniaĀ #rentĀ #auto-a-noleggioĀ #autoĀ #affito
#peugeotĀ 
#dacia-sandero-stepwayĀ #makina-me-qera-tiraneĀ #tiraneĀ #albaniaĀ #makina-me-qeraĀ #car-rentalĀ #makinaĀ #rent-a-car#range-rover

#vw-touaregĀ 
#BMWX5Ā #auto-a-noleggioĀ #noleggio-auto-durazzoĀ #car-rental-durresĀ #makina-me-qera-durresĀ #makina-me-qera-tiraneĀ #makina-ekonomikeĀ #manualeĀ #automatikeĀ #kambio-automatikeĀ #japim-makina-me-qeraĀ #makina-me-qera-jashte-shtetitĀ #makina-luksoze
#makina-me-qera-30-euro-ditaĀ 
#makine-nafteĀ #makine-gaz-benzinĀ #makine-me-qera-3-dite