Jepet me qera Mercedes-Benz ML duke filluar nga 50 euro dita Tirane

Makina me qera 03/10/2022 14:51 Post ID: 81806


Pagesa 50 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2009
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Aeroporti Rinas , Tirana Albania - Harta
Lexime 92

🍀Jepet me qera Mercedes-Benz ML duke filluar nga 50 euro dita 

Kambio Automatike

Nafte

Viti 2009

💰 Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.

📲📞Per rezervim kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne whatsapp: