Jepet me qera Hummer, 90 euro dita Tirane

Makina me qera 21/09/2022 07:20 Post ID: 81530


Pagesa 90 Euro
Marka | Karburanti Hummer
Karburanti Benzine-Gaz
Kambio Automatik
Viti 2010
Kilometra 130,000
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Aeroporti i Rinasit, Tirane Albania - Harta
Lexime 133

🚘Jepet Hummer me qera duke filluar nga 90 euro dita

👉Informacione rreth makines:

Viti 2010

☑️Benzin-gaz

✔️Kambio Automatike 

💰 Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.

📲📞Per rezervim kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne whatsapp: 

#mercedesbenz #benzeclass #nissan-node #nissan #mini-cooper #makina #makina-me-qera-tirane #tirane #car-rental-tirana #renault #renault-twingo #hyundai

#toyota-yaris #makina-me-qera #car-rental #car-rental-albania #makina #rental-car #travel #car-hire #car-rental-albania #rent #auto-a-noleggio #auto #affito
#peugeot #dacia-sandero-stepway #makina-me-qera-tirane #tirane #albania #makina-me-qera #car-rental #makina #rent-a-car#range-rover

#vw-touareg #BMWX5 #auto-a-noleggio #noleggio-auto-durazzo #car-rental-durres #makina-me-qera-durres #makina-me-qera-tirane #makina-ekonomike #manuale #automatike #kambio-automatike #japim-makina-me-qera #makina-me-qera-jashte-shtetit #makina-luksoze
#makina-me-qera-30-euro-dita #makine-nafte #makine-gaz-benzin #makine-me-qera-3-dite