Jepet makina Opel korsa duke filluar nga 20 euro dita Tirana

Car Rental 23/08/2023 14:08 Post ID: 68243


Payment

20 Euro

✴ Minimum bookings 3 day and up
✴ Possibility travel National travel within the state
Brand Car-vehicles Opel, Year 2009 , Fuel diesel
Transmission Manual
Kilometers 90,000 Km
City - Zone Tirana - Vore
Address Airport Nene Tereza Tirana, Albania - Maps
Reads 360

🚓 Jepet makina Opel korsa duke filluar nga 20 euro dita

🚓 Opel korsa manual✔ Cmimi i makines ndryshon ne varesi te muajit dhe qerase ditore ✔


✔ 1.3 nafte


📞 Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne whatsapp :
shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje auto alb rent car rental in berati rental cars smart g clase rental cars jeep best rental cars in albania cheap car rental near me now 1 day car rental near me rent car in tirana albania renting car tirana caravan rental albania mondial luxury car rental tirana rent car tirana airport car rental in shkoder albania rent car korce rental car tirana airport rental car tirana albania car rental in pristina kosovo rental car albania airport luxury car for rental near me cars for rent cheap rent car elbasan prestige car rental near me car rent himare national car rental large suv auto rental pristina rent car bmw x6 car rental bmw 3 series car rental durres albania cone rental car rental tirana city car rental albania croatia best car rental in tirana range rover day car rental near me rent van tirana rent car rinas airport budget car rental large suv cars for rental near me car rental in pristina airport car rentals car rental albania tirana airport car rental companies albania cars for rental car rental albania tips car rental in pristina car rental albania montenegro car rental honda camping van rental albania cheap car rental in tirana