Jepet makina Mercedes ml 4x4 me qera duke filluar nga 60 euro dita Tirana

Car Rental 06/08/2023 12:10 Post ID: 67031


Payment

60 Euro

✴ Minimum bookings 5 day and up
✴ Possibility travel National travel within the state
Brand Car-vehicles Mercedes-Benz, Year 2010 , Fuel diesel
Transmission Automatik
Kilometers 30,000 Km
City - Zone Tirana - Vore
Address Auto VIP Rent Cars Tirana Airport, Rinas airoport, Tirana 1044 - Maps
Reads 527

Jepet makina Mercedes ml 4x4 me qera duke filluar nga 60 euro dita

 Mercedes ml 4x4 me kambio Automatike , me 3.0 diesel.

Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore

📲📞Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne whatsapp: 


shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje rental cars bmw range rover rental cars smart cars for rent rental topalli rental cars near me luxury rental cars near me monthly rental cars in pogradec rent day car near me rent car rinas airport renting car tirana rental cars range rover car rental shkoder cars for rent cheap luxury car for rental near me mondial luxury car rental tirana car rentals prestige car rental near me car renting bmw van for rental near me rent car elbasan car rental companies albania rent car bmw car rent vlore rent car bmw x6 car rental albania tips cars for rental daily car rentals near me daily car rental prices car rental albania montenegro g clase car rental honda rent car tirana airport rental car albania airport budget car rental large suv camping van rental albania luxury car rental tirana cheap car rental in tirana range rover evogue mercedes benz for rent rent car albania tirana 7 seats car for rent shkoder rent car rental cars in durres car rental citroen luxury car albania rental car rental valona land rover rental rent a car in albania car rental bmw x3