Mercedes Benz B Class duke nisur nga 35Euro dita Tirane

Makina me qera 26/09/2022 19:53 Post ID: 67030


Pagesa 35 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Benzine-Gaz
Kambio Automatik
Viti 2012
Kilometra 50,000
Qyteti - Zona Tirane - Vore
Adresa Auto VIP Rent Cars Tirana Airport, Rinas airoport, Tirana 1044 - Harta
Lexime 405

Β πŸŽ‡ Mercedes Benz B Class duke nisur nga 35€ dita πŸŽ‡

πŸš— B Class automatike , viti 2012 πŸš—

Β  Β  Β  Cmimi i automjetit ndryshon ne varesi te muajit dhe te kohezgjatjes se qerase ditore.

 🧨Per rezervime mund te kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne whatsapp.🧨