◼Jepet makina Mercedes-Benz Ml me qera duke filluar nga 50 euro dita Tirane

Makina me qera 03/10/2022 14:47 Post ID: 61632


Pagesa 50 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2007
Kilometra 130,000
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 273

Jepet makina me qera duke filluar nga 50 euro dita

👉 Mercedes-Benz Ml, Kambio Automatike, Nafte, Viti 2007

Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore

📲📞Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit.