Makina me Qera, Tirane Tirane

Makina me qera 14/08/2022 08:54 Post ID: 59993


Pagesa 55 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2008
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 150

🚗Makina me Qera te te gjitha llojeve

◼Touareg 3.2 benzin gaz viti 2006 1-2 dit 66 euro dita mbi 3 dite 55 euro dita

◼Ml 320 naft viti 2008 1-2 dit 66 euro dita mbi 3 dite 55 euro dita 

◼S 3.5 benzin gaz viti 2009 1-2 dit 90 euro dita mbi 3 dite 77 euro dita 

💷Cmimet e makinave ndryshojne ne baze te diteve dhe kohezgjatjes se qerase ditore

📲📞Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit.