Jepet makina Gle Coupe me qera duke filluar nga 250 euro/dita Tirane

Makina me qera 23/09/2022 10:39 Post ID: 59794


Pagesa 250 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2017
Kilometra 110,000
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 535

‚ô¶Jepet makina me qera duke filluar nga 250 euro dita

Gle Coupe, Viti 2017, Kambio Automatike, 3.0 Diesel

Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore

ūüď≤ūüďěPer rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit.


#mercedesbenz #benzeclass #nissan-node #nissan #mini-cooper #makina #makina-me-qera-tirane #tirane #car-rental-tirana #renault #renault-twingo #hyundai

#toyota-yaris #makina-me-qera #car-rental #car-rental-albania #makina #rental-car #travel #car-hire #car-rental-albania #rent #auto-a-noleggio #auto #affito
#peugeot #dacia-sandero-stepway #makina-me-qera-tirane #tirane #albania #makina-me-qera #car-rental #makina #rent-a-car#range-rover

#vw-touareg #BMWX5 #auto-a-noleggio #noleggio-auto-durazzo #car-rental-durres #makina-me-qera-durres #makina-me-qera-tirane #makina-ekonomike #manuale #automatike #kambio-automatike #japim-makina-me-qera #makina-me-qera-jashte-shtetit #makina-luksoze
#makina-me-qera-30-euro-dita #makine-nafte #makine-gaz-benzin #makine-me-qera-3-dite