Foristrade me qera ekonomike Mercedes Benz Ml duke filluar nga 40 Euro/Dita Tirana

Car Rental 02/10/2023 09:29 Post ID: 58739


Payment

40 Euro

✴ Minimum bookings 3 day and up
✴ Possibility travel International trips abroad
Brand SUV Mercedes-Benz, Year 2007 , Fuel diesel
Transmission Automatik
Kilometers 150,000 Km
City - Zone Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Address Tirana, Albania - Maps
Reads 578

Foristrade me qera ekonomike Mercedes Benz Ml duke filluar nga 40 Euro/Dita

Mercedes-Benz ML 320 cdi, Viti 2007, Kambio Automatike  

Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore

📲📞Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

#car rental budget #car rental albania luxury #makina me qera full kasko #fuoristrada me qera #macchina a noleggio albania #il noleggio auto in Albania è affidabileshtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje rental cars bmw range rover rental cars smart cars for rent rental topalli rental cars near me monthly rental cars in pogradec rental cars near me luxury renting car tirana rent day car near me rent car rinas airport rental cars range rover car rental shkoder prestige car rental near me luxury car for rental near me mondial luxury car rental tirana cars for rent cheap car rentals car renting bmw car rent vlore car rental companies albania rent car bmw van for rental near me rent car bmw x6 rent car elbasan car rental albania tips cars for rental daily car rentals near me daily car rental prices car rental albania montenegro g clase car rental honda rent car tirana airport rental car albania airport budget car rental large suv camping van rental albania luxury car rental tirana cheap car rental in tirana range rover evogue mercedes benz for rent rent car albania tirana 7 seats car for rent shkoder rent car rental cars in durres car rental citroen luxury car albania rental car rental valona land rover rental rent a car in albania car rental bmw x3