Jepet me qera makina duke filluar nga 35 euro/dita Tirane

Makina me qera 03/10/2022 14:44 Post ID: 54175


Pagesa 35 Euro
Marka | Karburanti Mitsubishi
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2012
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Tirane - Brryli/Rruga Bardhyl
Adresa Rruga Bardhyl, Tirane - Harta
Lexime 269

♦Jepet makina  Mitsubishi me qera duke filluar nga 35 Euro/Dita 

Mitsubishi Outlander, Viti 2012, Motorr 2.2 Diessel, Kambio Automatike 

Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore

📲📞Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit.