Jepet BMW full-option me qera duke filluar nga 120 euro dita. Tirane

Makina me qera 22/09/2022 11:34 Post ID: 51979


Pagesa 120 Euro
Marka | Karburanti BMW
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2015
Kilometra 90,000
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Lumi Lana - Harta
Lexime 167

Jepet BMW full-option me qera duke filluar nga 120 euro dita.

◼Makina eshte e vitit 2015 3.0 nafte M50.

◼Makina eshte full komanda ne timon, timon me ngrohje etj.

◼ Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.

📲📞Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit.