Jepet Makina me qera duke filluar nga 20 Euro Dita Berat

Car Rental 10/09/2023 23:50 Post ID: 51839


Payment

20 Euro

✴ Minimum bookings 3 day and up
✴ Possibility travel National travel within the state
Brand Car-vehicles Opel, Year 2007 , Fuel diesel
Transmission Manual
Kilometers 200,000 Km
City - Zone Berat - Qendra
Address Rruga Antipatrea, Berat, Albania - Maps
Reads 125

­čÜśJepet Opel Astra me qera duke filluar nga 20 Euro Dita┬á

Ô×íViti 2007 1.3 nafte kambio manuale┬á

­čĺĚCmimi i makinas ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.