Makina me Qera Tirane makina ekonomike duke filluar nga 30 euro dita. Tirane

Makina me qera 26/09/2022 11:32 Post ID: 51619


Pagesa 30 Euro
Marka | Karburanti Skoda
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2008
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Lumi Lana - Harta
Lexime 9595

Makina me Qera Tirane makina ekonomike duke filluar nga 30 euro dita.

- Skoda Octavia viti 2008 manuale motorr 1.9 nafte.

Cmimi i makinave ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.