Jepet Makina me qera duke filluar nga 23 euro dita. Tirana

Car Rental 26/08/2023 15:22 Post ID: 51588


Payment

23 Euro

✴ Minimum bookings 3 day and up
✴ Possibility travel Travels only within the city
Brand Car-vehicles Nissan, Year 2013 , Fuel gasoline
Transmission Automatik
Kilometers 70,000 Km
City - Zone Tirana - Lumi Lana/ Bulevard
Address lumi lana - Maps
Reads 84

Jepet Makina me qera duke filluar nga 26 euro dita.

Nissan Micra, viti 2013, automatik, motorr 1.2 benzine

Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje rental cars bmw range rover rental cars smart cars for rent rental topalli rental cars in pogradec rental cars near me luxury rental cars near me monthly rental cars range rover renting car tirana rent day car near me rent car rinas airport car rental shkoder mondial luxury car rental tirana prestige car rental near me car rentals luxury car for rental near me van for rental near me car rent vlore car rental companies albania rent car bmw rent car bmw x6 rent car elbasan cars for rental car rental albania tips daily car rentals near me daily car rental prices car rental albania montenegro g clase car rental honda rent car tirana airport rental car albania airport budget car rental large suv luxury car rental tirana camping van rental albania cheap car rental in tirana range rover evogue mercedes benz for rent rent car albania tirana 7 seats car for rent shkoder rent car rental cars in durres car rental citroen luxury car albania rental car rental valona land rover rental rent a car in albania cheap car rental near me now car hire albania tirana cheap car hire tirana airport