Jepet Makina me qera duke filluar nga 30 euro dita Tirane

Makina me qera 04/08/2022 15:11 Post ID: 51563


Pagesa 30 Euro
Marka | Karburanti Audi
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2007
Kilometra 70,000
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 65

šŸ”ŗJepet Audi A3 duke filluar nga 30 euro dita.

Audi A3 viti 2007 manual motor 1.9 nafte.

Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjajtes se qerase ditore.

šŸ“²šŸ“žKontaktoniĀ  ne numrin tone te telefonit per rezervime.

#audiĀ  #audia3 #s-line #nissan #mini-cooper #makina #makina-me-qera-tirane #tirane #car-rental-tirana #renault #renault-twingo #hyundai

Ā #toyota-yaris #makina-me-qera #car-rental #car-rental-albania #makina #rental-car #travel #car-hire #car-rental-albania #rent #auto-a-noleggio #auto #affito

#dacia-sandero #peugeot #dacia-sandero-stepway #makina-me-qera-tirane #tirane #albaniaĀ  #makina-me-qera #car-rental #makina #rent-a-car#range-roverĀ 

#vw-touareg #BMWX5 #auto-a-noleggio #noleggio-auto-durazzo #car-rental-durres #makina-me-qera-durres #makina-me-qera-tirane #makina-ekonomike

#makina-komode #manuale #automatike #kambio-automatike #japim-makina-me-qera #makina-me-qera-jashte-shtetit #makina-luksozeĀ 

Ā #makina-me-qera-23-euro-dita #makine-nafte #makine-gaz-benzin #makine-me-qera-3-dite #makina-me-qera-30-dite