Jepet Citroen C3 Me Qera duke Filluar Nga 27 euro dita. Tirane

Makina me qera 24/09/2022 15:31 Post ID: 51076


Pagesa 27 Euro
Marka | Karburanti Citroen
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2010
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Lumi Lana - Harta
Lexime 9467

Jepet makina me qera duke filluar nga 27 euro dita.


Citroen C3 automatike motorr 1.4 nafte viti 2010


Cmimet e makinave ndryshojne ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.